Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця
У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104
Розрахунки за спожитий природній газ

Розрахунки за спожитий природній газ

З 01.11.2018 Кабінетом Міністрів України визначено ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», як постачальника природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язками щодо постачання природного газу побутовим споживачам та релігійним організаціям на території здійснення ліцензійної діяльності з розподілу природного газу ПАТ «Кіровоградгаз».

Побутові споживачі природного газу Кіровоградської області сплачуватимуть рахунки за листопад за новими реквізитами.

Для зручності споживачів оплата за послуги з постачання та розподілу природного газу буде здійснюватися однією сумою з подальшим розщепленням коштів між газопостачальною компанією та оператором ГРМ.

Побутовим споживачам природного газу, які скориставшись своїм правом на вільний вибір постачальника, стали споживачами ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» в інших регіонах України, надходитимуть рахунки за спожитий природний газ окремо від газопостачальної компанії та оператора ГРМ відповідно до укладених договорів.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" провадить діяльність з постачання природного газу усім категоріям споживачів, відповідно до вимог Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" .