Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця
У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104
Щотижня «Газовий запас» купує вдвічі більше родин

Щотижня «Газовий запас» купує вдвічі більше родин

Кількість клієнтів ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», які передплачують «Газовий запас», щотижня зростає вдвічі. З 24 серпня поточного року«Газовий запас» від ГПК «Нафтогаз України» придбали більше 470 родин. 

Економічний ефект від використання «Газового запасу» полягає у тому, що газ купується за літніми цінами, які зазвичай нижче зимових. Використовувати сформований резерв можна протягом опалювального сезону (доступний період з 1 жовтня до 31 березня). «Газовий запас» дозволяє споживачеві зекономити до 25% на оплаті за газ в зимовий період.

ГПК «Нафтогаз України» пропонує газ за фіксованою ціною, яка складає 5849,3 грн за тис. куб. м (без урахування вартості транспортування, розподілу і надбавки постачальника). В рамках «Газового запасу» всі охочі можуть передплатити необхідні об’єми газу в межах 25 тис кубометрів.

Нагадаємо, що традиційно ціни на газ зимою зростають. Наприклад, ціна 1 кубометру газу для побутового споживача минулої зими складала 7,67 грн*.

*Ціна на природний газ, яка діяла з 1 листопада до 31 березня 2018-2019 року з ПДВ без урахування вартості розподілу та транспортування.