Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця
У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104
Вигідна пропозиція від ТОВ "Газопостачальна компанія" Нафтогаз України"

Вигідна пропозиція від ТОВ "Газопостачальна компанія" Нафтогаз України"

 1. Вигідна пропозиція від ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" (надалі пропозиція) надає можливість споживачам платити менше до 25% за природний газ* в опалювальний період. Під заощадженням до 25% на природному газі розуміється можливість придбання в період дії цієї пропозиції природного газу за ціною, що є нижчою порівняно з ціною, яка діяла в період з 1 листопада 2018 року до 31 березня 2019 року (встановленою згідно Постанови КМУ №867 від 18.10.2018**). 
 2. Умовами пропозиції можуть скористатися побутові споживачі.
 3. Пропозиція діє в період з «20» серпня 2019 до «25» вересня 2019 (включно) на всій території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також території Донецької та Луганської областей, що є територією проведення Операції об'єднаних сил***.
 4. Природний газ за цією пропозицією постачається з 01 жовтня 2019 року до 31 березня (включно) 2020 року.
 5. Максимальний обсяг придбаного природного газу не може перевищувати 25 000 м3 на одного споживача.
 6. Якщо ціна на природний газ по ПСО**** в період постачання газу за зазначеною пропозицією буде нижчою, ніж та, за якою клієнт придбав «Газовий запас», то він оплачуватиме газ за ціною ПСО. Придбаний «Газовий запас» залишається на балансі споживача і буде доступним для використання в наступний період.
 7. У разі, якщо станом на 01 квітня 2020 року, об’єм (обсяг) природного газу, спожитого Споживачем, буде менший за попередньо оплачений за пропозицією «Газовий запас», то Постачальник за заявою Споживача де зазначено всі банківські реквізити повертає залишок коштів на його рахунок або, за відсутності заяви протягом квітня, зараховується в рахунок майбутніх платежів передбачених Типовим договором постачання природного газу побутовим споживачам.
 8. Організатор пропозиції ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", місцезнаходження: вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116, Україна – (надалі- Товариство).
 9. Більш детальну інформацію про пропозицію можна дізнатись за телефоном: 0 800 215 515 (багатоканальний) у будні з 09:00-18:00.
 10. ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" залишає за собою право змінювати умови, місце та строки проведення пропозиції, про що буде повідомлено на сайті ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України".
 11. ТОВ «Газопостачальна Компанія «Нафтогаз України» дотримується зобов’язань щодо дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства України, а також Антикорупційної програми Групи Нафтогаз, до якої входить.

Щоб скористатися умовами пропозиції необхідно:

а. Мати при собі Паспорт громадянина України.
b. Укласти додаткову угоду до типового договору постачання природного газу.
c. Зробити передплату за газ згідно умов Додаткової угоди. 
d. Подати за 5 робочих днів до дати постачання газу заявку на постачання  природного газу.

 

*Природний газ – газ належної якості, який відповідає чинному стандарту «ГОСТ 5542-87. Гази горючі природні для промислового та комунально-побутового призначення

**Ціна на природний газ, яка діяла з 1 листопада до 31 березня 2018-2019 року з ПДВ без розподілу та транспортування

***Умови пропозиції також діють в ТОВ "Вінницягаз Збут", ТОВ "Волиньгаз Збут", ДП "Газпостач" ПрАТ "Тернопільміськгаз", ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут", ТОВ "Житомиргаз Збут", ТОВ "Закарпатгаз Збут", ТОВ "Запоріжгаз Збут", ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут", ТОВ "Київоблгаз Збут", ПАТ "Луганськгаз", ТОВ "Львівгаз Збут", ТОВ "Миколаївгаз Збут", ТОВ "Рівнегаз Збут", ТОВ "Сумигаз Збут", ТОВ "Харківгаз Збут", ТОВ "Хмельницькгаз Збут", ТОВ "Чернівцігаз Збут", ПАТ "Чернігівгаз Збут"

****Ціна за ПСО – регульована ціна газу, яка розраховується щомісяця НАК "Нафтогазом" у відповідності до постанови Кабміну №485. НАК "Нафтогаз" для визначення ціни газу за ПСО аналізує 4 показники – ціну для комерційних споживачів за минулий місяць, дані МЕРТ щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на Українській енергетичній біржі, та ціну за урядовою постановою №867 від 19 жовтня 2018 року. Далі компанія обирає найнижчу з них.