Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» реалізувала більше 12 млн кВт*год електроенергії

Новини 26 лютого 2020

З початку 2020 року Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продала понад 12 млн кВт*год електроенергії.

«Компанія реалізує електроенергію по всій території України. Основними споживачами ресурсу є промислові компанії, бюджетні організації, об’єкти комерційної нерухомості. В наших планах – збільшувати обсяги торгівлі електричною енергією», - зазначив директор ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

В сегменті електричної енергії компанія працює на «ринку на добу наперед», внутрішньодобовому ринку, ринку двосторонніх договорів та балансуючому ринку.

 Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» займається постачанням газу та електроенергії (ліцензія згідно з Постановою НКРЕКП №1409 від 13.11.2018 року) на всій території України.

Зазначимо, що у січня 2020 року загалом в енергосистему України надійшло 15 175,3 млн кВт*год електроенергії.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 11 грудня 2019

Ціни на газ в грудні будуть нижче, ніж в листопаді

Регульована ціна на газ (ПСО) для побутових клієнтів ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» в грудні складає 5,26 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості транспортування і розподілу. Загальний тариф на газ, з урахуванням вартості транспортування і розподілу (для Кіровоградської області) становить 6,184 грн/куб.м з ПДВ. Ціна є на 0,77 грн/куб.м нижчою, ніж у листопаді.

Новини 03 грудня 2019

Дізнатися стан рахунку та передати показники лічильника тепер можна в автоматичному режимі

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» запустила новий сервіс – передача показників лічильника та отримання інформації про стан особового рахунку через чат-бот та в автоматичному телефонному режимі. З 1 грудня цими сервісами скористалися більше 11 тис клієнтів.

Viber

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

Telegram

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного