ГК «Нафтогаз України» виконує наказ Мінагрополітики про спеціальну ціну для виробників соціально важливих продуктів

Новини 18 січня 2022

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продає газ для виробників соціально важливих продуктів за пільговою ціною.

Нагадаємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило список виробників соціальних продуктів, що мають соціальну значущість та зможуть отримувати для своєї роботи природний газ внутрішнього видобутку з обмеженою націнкою 25 відсотків.

Згідно з повідомленням, до переліку входять 6 803 підприємства. Зазначається, що наказ дасть змогу виробникам не зупиняти виробництво та не підвищувати ціни на соціально важливі продукти.

Торги з продажу природного газу для задоволення потреб суб'єктів господарювання відбулися 17 січня 2022 року.

Консультацію щодо пільгових умов можна отримати у контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

+38 066 300 28 88,
+38 098 300 28 88,
+38 093 300 28 88.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 23 липня 2023

Інформуємо про закінчення строку виконання функцій та обов’язків постачальника «останньої надії»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 917-р визначено  постачальником «останньої надії» та протягом останніх трьох років було гарантом газопостачання для споживачів, що залишились без постачальника, інформує про закінчення строку виконання своїх функцій та обов’язків постачальника «останньої надії» з 22.07.2023 року.

Електроенергія 30 червня 2023

Можливість укладення договору постачання електричної енергії споживачу за допомогою інформаційно-комунікаційних систем

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» впроваджено можливість укладення договорів постачання електричної енергії споживачам за допомогою інформаційно-комунікаційних систем (дистанційного порядку взаємодії), в тому числі подання заяви-приєднання, яка підписується з використанням засобів електронної ідентифікації.

Електроенергія 30 червня 2023

Впровадження особистого кабінету споживача електричної енергії

З метою забезпечення можливостей електронної комунікації між постачальником електричної енергії та споживачем, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» повідомляє, що з 01.07.2023 року на офіційному веб-сайті Товариства впроваджується функціонування особистого кабінету споживача електричної енергії.

Закрити

    Закрити

    Letter

    Закрити