Підписати контракт з ГК «Нафтогаз України» можна онлайн

Новини 05 травня 2020

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» запровадила обмін електронними документами. Тепер підписати контракт на поставку газу або електричної енергії та інші супровідні документи можна за допомогою електронного цифрового підпису.

Підписання онлайн суттєво скочує час на роботу з документами та спрощує саму процедуру. Адже поставити підпис та передати необхідні документи можна за лічені хвилини. Для цього клієнту необхідно мати лише дійсний електронний цифровий підпис.

З використанням електронних документів зникає необхідності відправляти листи поштою та чекати на підписані екземпляри документів з боку контрагента.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» є підрозділом Групи Нафтогаз, який займається поставками газу, електричної енергії представникам середнього і малого бізнесу та газу населенню.

Компанія вже обслуговує більше 1,8 тис. представників бізнесу та більше 250 тис. побутових клієнтів.

Стати клієнтом компанії можна онлайн.
Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 23 липня 2023

Інформуємо про закінчення строку виконання функцій та обов’язків постачальника «останньої надії»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 917-р визначено  постачальником «останньої надії» та протягом останніх трьох років було гарантом газопостачання для споживачів, що залишились без постачальника, інформує про закінчення строку виконання своїх функцій та обов’язків постачальника «останньої надії» з 22.07.2023 року.

Електроенергія 30 червня 2023

Можливість укладення договору постачання електричної енергії споживачу за допомогою інформаційно-комунікаційних систем

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» впроваджено можливість укладення договорів постачання електричної енергії споживачам за допомогою інформаційно-комунікаційних систем (дистанційного порядку взаємодії), в тому числі подання заяви-приєднання, яка підписується з використанням засобів електронної ідентифікації.

Електроенергія 30 червня 2023

Впровадження особистого кабінету споживача електричної енергії

З метою забезпечення можливостей електронної комунікації між постачальником електричної енергії та споживачем, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» повідомляє, що з 01.07.2023 року на офіційному веб-сайті Товариства впроваджується функціонування особистого кабінету споживача електричної енергії.

Закрити

    Закрити

    Letter

    Закрити