Близько 30% заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» приходять через Приват24

Новини 06 листопада 2020

Два тижні тому на сайті Приват24 з’явилася можливість подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України». Наразі приблизно 30% від усіх нових заяв до ГК «Нафтогаз України» надходять саме через сайт Приват24.

Нагадаємо, що для подачі заявки через зазначений сервіс, на сайті Приват24 в розділі «Послуги/Комунальні постачальники» потрібно обрати житло, яке необхідно перевести на постачання газу до ГК «Нафтогаз України». Далі в розділі «Газопостачання» обрати «Нафтогаз». Після цього система запропонує заповнити заявку на приєднання.

Важливо розуміти, що заповнити заявку в Приват24 та підписати SmartID має саме власник помешкання. При подачі заявки через сервіс Приват24, не потрібно додавати копії документів. Разом з тим, спеціалісти ГК «Нафтогаз України» все одно перевірять дані, зазначені клієнтом в заявці. У разі, якщо заявку через Приват24 подасть не власник помешкання, доведеться подавати заявку повторно.

Нагадаємо, що подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» онлайн можна також на сайті gas.ua.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 08 червня 2021

Мільйон домогосподарств за десять місяців: ГК «Нафтогаз України» збільшує кількість клієнтів

За 10 місяців роботи відкритого ринку газу ГК «Нафтогаз України» збільшила клієнтську базу учетверо і станом на сьогодні обслуговує вже понад мільйон побутових клієнтів. Щодня компанія продовжує отримувати близько 2000 заявок на приєднання. Нині ГК «Нафтогаз України» вже обслуговує домогосподарства у кожній області України, постачаючи газ 13% клієнтів на роздрібному ринку.

Енергоефективність 04 червня 2021

ГК «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам у Кіровоградській області послуги з модернізації системи опалення «під ключ»

Послуги з підвищення енергоефективності, які ГК «Нафтогаз України» надає спільно із ДП «Нафтогаз-Енергосервіс», дозволяють клієнтам знизити споживання газу до 30% та відповідно заощаджувати кошти. Одним із таких рішень є встановлення нових високоефективних котлів на вигідних умовах та в найкоротші терміни.

Новини 02 червня 2021

ГК «Нафтогаз України» оголосила ціни на газ для клієнтів ПОН у червні

У червні ціна на природний газ для клієнтів постачальника «останньої надії» (ПОН) становитиме 11,59 грн з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Станом на кінець травня 2021 року ГК «Нафтогаз України» як ПОН обслуговує понад 500 тисяч домогосподарств.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного