Близько 30% заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» приходять через Приват24

Новини 06 листопада 2020

Два тижні тому на сайті Приват24 з’явилася можливість подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України». Наразі приблизно 30% від усіх нових заяв до ГК «Нафтогаз України» надходять саме через сайт Приват24.

Нагадаємо, що для подачі заявки через зазначений сервіс, на сайті Приват24 в розділі «Послуги/Комунальні постачальники» потрібно обрати житло, яке необхідно перевести на постачання газу до ГК «Нафтогаз України». Далі в розділі «Газопостачання» обрати «Нафтогаз». Після цього система запропонує заповнити заявку на приєднання.

Важливо розуміти, що заповнити заявку в Приват24 та підписати SmartID має саме власник помешкання. При подачі заявки через сервіс Приват24, не потрібно додавати копії документів. Разом з тим, спеціалісти ГК «Нафтогаз України» все одно перевірять дані, зазначені клієнтом в заявці. У разі, якщо заявку через Приват24 подасть не власник помешкання, доведеться подавати заявку повторно.

Нагадаємо, що подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» онлайн можна також на сайті gas.ua.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного