Бюджетні організації не залишаться без природного газу на час підключення до нового постачальника

Новини 28 жовтня 2021

З метою уникнення випадків відсутності постачальника та забезпечення стабільного постачання природного газу бюджетним організаціям  Постановою КМУ від 25 жовтня 2021 р. №1102  встановлено, що усі бюджетні організації (у значені Бюджетного кодексу України), заклади охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо) та заклади охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) у разі відсутності постачальника будуть автоматично переводитись на постачання природного газу до постачальника «останньої надії».

Тобто, у разі, коли процес укладання договору затягується та Споживач (бюджетна організація, заклад охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо) та заклади охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) відсутній у Реєстрі постачальника або такого споживача відключає попередній постачальник – організація не залишиться без природного газу та перейде на споживання до енергетичного гаранта – постачальника «останньої надії».

Таке рішення КМУ покликане для забезпечення сталого та безперебійного переходу споживачів до нового постачальника відповідно до положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр, на виконання якого ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» надає пропозицію укласти договори постачання природного газу із строком поставки до 31 грудня 2021 року та, окремо, на весь 2022 рік за ціною – 13 659,63 гривень за 1 000 куб.м (без ПДВ та без урахування тарифу на послуги з транспортуванню природного газу) для установ та організацій, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів, та використовують природний газ для забезпечення всіх своїх потреб.

Постанова КМУ № 1102 регулює те, що ПОН здійснює постачання природного газу для бюджетних установ, заклади охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо) та заклади охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо)  з 1 жовтня по 30 листопада 2021 року за ціною, що не може перевищувати 16,8 грн. за 1 куб..м. з урахуванням ПДВ.

Наголошуємо, що відповідно до Постанови ПОН зобов’язаний забезпечувати газопостачання за ціною 16,8 грн/м.куб не більше ніж до 30.11.2021 р., а відповідно до чинного законодавста користуватись послугами ПОНу споживач може не більше 60 днів і тому не виключено, що зі спливом зазначеного терміну Ваша організація буде автоматично виключена з реєстру споживачів ПОН.

Звертаємо вашу увагу, що маючи діючого постачальника перехід на ПОН не може бути реалізований, оскільки місія ПОН наразі полягає у забезпеченні додаткового часу на підготовку необхідних документів на підписання договорів на постачання природного газу на період 2021/22 рр. та проведення переговорів.

Відповідальний споживач не має затягувати та зловживати часом, опинившись на ПОН, а зобов’язаний сприяти якомога скорішому переходу до постачальника на умовах річного контракту.

Узагальнюючи зазначаємо:

Маючи діючого постачальника – перехід на ПОН не можливий
У разі відсутності постачальника або відключення від споживання природного газу – Бюджетна організація автоматично переходить на споживання до ПОН

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» чекає на звернення нових клієнтів.  Більш детальну інформацію можна отримати на їх офіційному сайті, - https://naftogaztrading.com.ua/news/for-clients та за телефоном 044 300-25-50.

Якщо Вам надійшло повідомлення про припинення газопостачання від ОГРМ просимо звертатися за телефоном:

044 300-25-50.


 
Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного