До 24 грудня побутові клієнти мають обрати, за якою ціною платитимуть за газ

Новини 13 грудня 2019

З 1 січня 2020 року побутові клієнти Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» будуть платити за газ за ринковими цінами – гарантованою квартальною або щомісячною ціною.

Гарантована квартальна ціна на газ встановлена на рівні 6,765 грн (з ПДВ, без урахування вартості транспортування та розподілу газу) та діятиме з 1 січня по 1 травня 2020 року.

Щомісячна ціна на газ для населення змінюватиметься кожного місяця відповідно до постанови КМУ №867 від 19.10.2018 року. Наразі, січнева ціна газу становитиме 6,765 грн з ПДВ та без урахування вартості транспортування та розподілу газу. Ціна на газ для населення на лютий буде визначена наприкінці січня.

Гарантована ціна на газ діятиме для всіх клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» з 1 січня до 1 травня 2020 року. Разом з тим, якщо клієнт бажає сплачувати за газ за щомісячною ціною, він має право відмовитися від квартальної ціни до 24 грудня 2019 року.

Це можна зробити через особистий кабінет на сайті компанії або завітавши до найближчого Центру обслуговування клієнтів з паспортом (адреси Центрів за посиланням).

Рішення зафіксувати ціну на газ на перші 4 місяці 2020 року було прийнято Кабінетом Міністрів України через невизначеність ситуації з продовженням транзиту російського природного газу територією України. Якщо транзит буде припинено, існує висока вірогідність підвищення цін на газ. 

В аналітичному підрозділі НАК «Нафтогаз України» прогнозують, що в опалювальний період ціна на газ у разі припинення транзиту та тривалих холодів може сягнути 13,1 грн за кубометр з ПДВ (без урахування вартості транспортування та розподілу). Разом з тим, якщо погода буде відносно теплою, а транзит продовжиться, то ціна може встановитися на рівні 6,5 з ПДВ (без урахування вартості транспортування та розподілу).

Власники «Газового запасу» продовжать використовувати резерв газу, який вони придбали за фіксованими літніми цінами – 5,99 гривень за куб.м з урахуванням ПДВ та без вартості транзиту та розподілу.

Якщо обсяги придбаного «Газового запасу» клієнт використає до завершення опалювального сезону, він автоматично буде сплачувати за газ за гарантованою квартальною ціною. У разі, якщо власник запасу після використання передплачених обсягів газу захоче розраховуватися за ресурс у відповідності до щомісячних цін, він має повідомити про це Газопостачальну компанію «Нафтогаз України» до 24 грудня 2019 року.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 12 грудня 2019

Ціни на газ в грудні будуть нижче, ніж в листопаді

Регульована ціна на газ (ПСО) для побутових клієнтів ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» в грудні складає 5,26 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості транспортування і розподілу. Загальний тариф на газ, з урахуванням вартості транспортування і розподілу (для Кіровоградської області) становить 6,184 грн/куб.м з ПДВ. Ціна є на 0,77 грн/куб.м нижчою, ніж у листопаді.

Новини 04 грудня 2019

Дізнатися стан рахунку та передати показники лічильника тепер можна в автоматичному режимі

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» запустила новий сервіс – передача показників лічильника та отримання інформації про стан особового рахунку через чат-бот та в автоматичному телефонному режимі. З 1 грудня цими сервісами скористалися більше 11 тис клієнтів.

Viber

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

Telegram

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного