ГК «Нафтогаз України» посилює свою присутність в регіонах

Новини 27 листопада 2020

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» впроваджує регіональні проекти задля посилення інформування споживачів блакитного палива щодо роботи нового ринку газу.

Чернігівський регіон став одним із перших, де буде створена платформа для інформування населення щодо можливостей ринку газу.

«Ринок газу запустився лише 3 місяці тому. У людей є чимало питань з приводу роботи ринку. Тому ми розпочинаємо великий регіональний проект для мешканців Чернігівської області, мета якого - інформувати та надавати зручні газові сервіси. Цей проект став можливим завдяки проактивній позиції голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко, яка прагне допомогти мешканцям області отримати максимум переваг від нового ринку газу», -  говорить Максим Рабінович, директор ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

У рамках співробітництва Чернігівська ОДА та ГК «Нафтогаз України» створять, зокрема, платформу знань про сучасний вільний ринок природного газу та розпочнуть просвітницьку діяльність, спрямовану на підвищення обізнаності побутових споживачів природного газу щодо їхніх можливостей.

«Відповідні наміри ми зафіксували у меморандумі про співробітництво. Я планую ініціювати подібні меморандуми з іншими газопостачальними компаніями для захисту інтересів мешканців Чернігівської області», - розповідає про подальші плани роботи Анна Коваленко, голова Чернігівської обласної адміністрації.

В рамках спільного проекту в області будуть створені точки інформування про правила роботи ринку газу. Для цього будуть залучені представники органів місцевої влади всіх рівнів. Також ГК «Нафтогаз України» створить мережу представництв, де всі охочі зможуть дізнатися про умови отримання газу від компанії та укласти з нею договори.

Концепція регіональних проектів ГК «Нафтогаз України» передбачає активності у двох напрямках: інформаційному та сервісному. Компанія вважає своєї місією поширювати достовірну інформацію про правила роботи нового ринку газу задля того, щоб клієнти газопостачальних компаній розуміли свої споживацькі права та змогли скористатися перевагами ринку. Зокрема, обрати найкращого для себе постачальника газу.

Також ГК «Нафтогаз України» активно збільшує кількість своїх клієнтів в різних регіонах України. Для того, щоб сервіси компанії були комфортними для більшості клієнтів, ГК «Нафтогаз України» формує мережу представників в різних регіонах на додачу до онлайн-сервісів, які вже працюють.

Нагадаємо, що зараз приєднатися до ГК «Нафтогаз України» можна через сайт www.gas.ua  та через сайт Приват24.

Також компанія співпрацює з банком ПУМБ. В західних та південних областях через відділення банку можна оформити перехід на газопостачання до ГК «Нафтогаз України».

Найближчим часом планується запустити подібні проекти ще з одним великим банком та логістичним оператором.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного