Із середини січня у відділеннях Ощадбанку можна буде укласти договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України»

Новини 31 грудня 2020

ГК «Нафтогаз України» розпочинає співпрацю з одним із найбільших українських банків. Подати заявку на приєднання до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» із середини січня споживачі зможуть у відділеннях Ощадбанку по всій Україні. Щоб оформити підключення, потрібно завітати до одного з банківських відділень із необхідним пакетом документів: паспортом, ІПН, документом про право власності на житло, а також EIC-кодом ― 16-значним персональним газовим номером об’єкту точки обліку газу споживача.

Співробітники Ощадбанку у відділенні допоможуть оформити заявку на приєднання. Після опрацювання заявки новий клієнт отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Послуга підключення до газопостачальної компанії буде доступною у відділеннях Ощадбанку у всіх областях України.

«Ми продовжуємо розширювати можливості підключення для нових клієнтів. В умовах пандемії та задля економії часу ми радимо споживачам подавати заявку онлайн на сайті компанії. Це займає до 15 хвилин, а сам процес ― дуже простий. Проте ми також піклуємося про інтереси людей, яким зручніше оформити заявку у партнерських відділеннях, з допомогою консультантів. А тому ми постійно розширюємо базу офлайн-партнерів. Дякуємо команді Ощадбанку за масштабну співпрацю. Впевнені, можливість зручно змінити постачальника в одному з відділень банку стане нашою сервісною перевагою і пришвидшить зміну постачальника для тисяч клієнтів. Нарешті газовий сервіс «ходить» за клієнтом, а не навпаки», ― наголосив директор КГ «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

«Ощадбанк є багаторічним партнером енергетичної галузі України в багатьох проєктах. Ми вважаємо, що запровадження конкуренції на ринку газопостачання є важливим кроком у реформуванні української енергетики, тому з задоволенням відгукнулись на пропозицію ГК «Нафтогаз» долучитись до їхньої партнерської мережі», ― зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Нагадуємо, що після укладення угоди на постачання газу перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника на ГК «Нафтогаз України» не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється. Нагадаємо, в січні ціна блакитного палива від ГК «Нафтогаз України» в рамках тарифного плану «Місячний» становить 7,22 грн грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Ця пропозиція є однією з найнижчих на ринку і дає можливість економити до 40% коштів на блакитному паливі.

ГК «Нафтогаз України» здійснює підключення клієнтів газопостачання двома шляхами: онлайн (подати заявку можна на сайті компанії gas.ua та Приват24) та офлайн (через партнерські мережі). Компанія продовжує розширювати канали підключення до своїх послуг.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного