Кошти «Газового запасу» можна використати для оплати поточних рахунків за газ

Новини 01 квітня 2020

31 березня 2020 року закінчується період дії сезонного продукту «Газовий запас», запропонованого клієнтам Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» у серпні минулого року. У відповідності до умов продукту клієнти компанії мали змогу придбати необхідні обсяги газу за фіксованою літньою ціною для використання в опалювальний період.

Ринкова ситуація  в серпні 2019 року вказувала на можливе зростання цін на газ взимку. Разом з тим, продовження транзиту російського газу територією України призвело до стрімкого зниження вартості блакитного палива.

Враховуючи ситуацію, з січня 2020 року ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» запропонувала власникам «Газового запасу» використовувати витрачені кошти для оплати поточних рахунків за газ, щоб уникнути необхідності двічі сплачувати за цей ресурс взимку.

З 1 квітня 2020 року клієнти зможуть продовжити використовувати залишки коштів «Газового запасу» для оплати газу в подальші періоди або ж повернути їх.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» є підрозділом Групи Нафтогаз, який займається поставками газу населенню та представникам середнього і малого бізнесу.

Компанія вже обслуговує більше 250 тис. побутових клієнтів та більше 1,8 тис. представників бізнесу.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» безперервно покращує клієнтські сервіси для того, щоб платити за газ було зручно та швидко.

Інформаційний центр компанії завжди готовий проконсультувати та роз’яснити складні питання щодо газу.

Стати побутовим клієнтом компанії можна онлайн.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного