Нафтогаз закликає українські ЗМІ втриматися від поширення неправдивої інформації

Новини 26 серпня 2022

Низка популярних засобів масової інформації опублікувала однаковий матеріал із заголовком «"Нафтогаз" обманює українців на десятки мільйонів гривень у нарахуваннях за газ».

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» публічно заявляє, що ця інформація маніпулятивна та неправдива. На нашу думку, такі публікації мають ознаки замовності та навмисної дискредитації газопостачальної компанії. Ба більше, вони порушують загальноприйняті стандарти журналістики — точність, достовірність, відокремлення фактів від суджень і припущень, баланс думок.

Наголошуємо, що, формуючи рахунки за спожитий газ, ГК «Нафтогаз України» використовує дані лише з інформаційної платформи Оператора газотранспортної системи України. Показання лічильників — це відповідальність операторів газорозподільних мереж (ГРМ), на що компанія неодноразово звертала увагу медіа та споживачів.

ГК «Нафтогаз України» переконана, що під час воєнного стану необхідно уникати будь-яких неперевірених тверджень, що можуть зашкодити економічній стійкості країни. Натомість ми спостерігаємо за тим, як деякі медіа шукають «масовку» для створення дискредитаційних матеріалів і сюжетів.
                                                                                 Журналіст телеканалу «Рівне 1»

Просимо засоби масової інформації бути максимально виваженими, поширюючи соціально чутливу інформацію.

Закликаємо редакції українських медіа дотримуватися принципів журналістської етики. Рекомендуємо надсилати інформаційні запити перед підготовкою матеріалів. Пресслужба ГК «Нафтогаз України» відкрита до співпраці.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 15 серпня 2023

З 15 серпня клієнти Івано-Франківськгазу, Хмельницькгазу та Миколаївгазу обслуговуватимуться через сервіси ГК «Нафтогаз України»

У зв’язку з переходом АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Хмельницькгаз» і АТ «Миколаївгаз» до Групи Нафтогаз усі клієнти цих компаній користуватимуться сервісами обліку газу Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Новини 26 липня 2023

Оформлюйте субсидію за спрощеною процедурою: нові вимоги та корисні посилання

Цьогоріч держава спростила механізм оформлення субсидій. Відтепер, якщо у вас немає змоги платити за комунальні послуги в повному обсязі, субсидію можна отримати без довідки про доходи, достатньо лиш подати заяву.

Зробити це можна будь-яким зручним для вас способом...

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного