Оплатити рахунок за газ можна через чат-бот

Новини 24 грудня 2019

З 28 грудня побутові клієнти Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» зможуть оплачувати за спожитий газ через чат-бот у месенджерах Viber та Telegram.

З 1 по 5 число через чат-бот можна зробити оплату в блоці «Передати показники» - внести поточні показники лічильника та обрати опцію оплатити рахунок. Важливо, що здійснити оплату можна після того, як система підтвердить, що показники прийнято.

Якщо клієнт захоче сплатити за газ не одразу після передачі показників лічильника, а трохи згодом, то потрібно просто обрати в запропонованому меню сервісу блок «Фінансові питання», далі – «Стан рахунку».

Зазначимо, що в блоці «Фінансові питання» також можна побачити деталі по нарахуванням – інформація про передані раніше показники. 

Якщо клієнт ще не встановив чат-бот, йому необхідно зайти на сайт компанії www.gas.ua та зісканувати QR-код (в правому нижньому кутку є позначка розмови, на неї потрібно натиснути лівою кнопкою миші, обрати месенджер, увімкнути камеру телефона та навести її на QR-код).

Якщо є досвід використовування нашого чат-боту, достатньо просто написати йому вітання та меню з описаними вище блоками з’явиться автоматично.

Нагадаємо, що клієнти також мають змогу дізнатися стан рахунку, а також передати показники за номером телефону 0800 215 515 (з 1 по 5 число місяця). Необхідно тільки, виконуючи інструкції голосового меню, ввести свій особовий рахунок та відповідні показники прибору обліку або ж обрати опцію – інформація про стан рахунку. 

Нагадуємо, що передавати показники лічильника необхідно з 1 до 5 числа кожного місяця будь-яким зручним способом. Наряду з чат-ботом та номером 0800 215 515 можна:

скористатися особистим кабінетом на сайті,
зателефонувати до контакт-центру:

0522 30 15 30

0522 30 51 41

050 343 44 55

067 515 11 99

відправити SMS на номер 2515 у форматі ххххххххх (номер рахунку) (пробіл) ххххх (показники).

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Робота ринку 27 травня 2020

Чим займаються газзбути та облгази?

На газовому ринку є два типи компаній, які працюють напряму із споживачами, – газзбути та облгази. Контролює їх роботу Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Робота ринку 14 травня 2020

Коли потрібно платити за газ?

Сьогодні побутові споживачі газу платять за ресурс після його використання. Ціна на газ, яку газопостачальні компанії отримують у НАК «Нафтогаз України», стає відома тільки наприкінці місяця споживання. Так передбачено урядовою постановою, яка регламентує порядок визначення ціни на газ для населення в період дії ПСО (постачання газу населенню на спеціальних умовах). Тож Нафтогаз спочатку відпускає газ газопостачальним компаніям для потреб населення, а вже потім дізнається, скільки цей газ коштуватиме. Згодом, у клієнтів газопостачальних компаній можуть з'явитися й інші варіанти оплати: передплата, оплата рівними частинами впродовж року тощо. Але це буде тільки після того, як закінчиться ринкове регулювання – режим ПСО.

Letter

Viber

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

Telegram

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного