Оплатити рахунок за газ можна через чат-бот

Новини 24 грудня 2019

З 28 грудня побутові клієнти Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» зможуть оплачувати за спожитий газ через чат-бот у месенджерах Viber та Telegram.

З 1 по 5 число через чат-бот можна зробити оплату в блоці «Передати показники» - внести поточні показники лічильника та обрати опцію оплатити рахунок. Важливо, що здійснити оплату можна після того, як система підтвердить, що показники прийнято.

Якщо клієнт захоче сплатити за газ не одразу після передачі показників лічильника, а трохи згодом, то потрібно просто обрати в запропонованому меню сервісу блок «Фінансові питання», далі – «Стан рахунку».

Зазначимо, що в блоці «Фінансові питання» також можна побачити деталі по нарахуванням – інформація про передані раніше показники. 

Якщо клієнт ще не встановив чат-бот, йому необхідно зайти на сайт компанії www.gas.ua та зісканувати QR-код (в правому нижньому кутку є позначка розмови, на неї потрібно натиснути лівою кнопкою миші, обрати месенджер, увімкнути камеру телефона та навести її на QR-код).

Якщо є досвід використовування нашого чат-боту, достатньо просто написати йому вітання та меню з описаними вище блоками з’явиться автоматично.

Нагадаємо, що клієнти також мають змогу дізнатися стан рахунку, а також передати показники за номером телефону 0800 215 515 (з 1 по 5 число місяця). Необхідно тільки, виконуючи інструкції голосового меню, ввести свій особовий рахунок та відповідні показники прибору обліку або ж обрати опцію – інформація про стан рахунку. 

Нагадуємо, що передавати показники лічильника необхідно з 1 до 5 числа кожного місяця будь-яким зручним способом. Наряду з чат-ботом та номером 0800 215 515 можна:

скористатися особистим кабінетом на сайті,
зателефонувати до контакт-центру:

0522 30 15 30

0522 30 51 41

050 343 44 55

067 515 11 99

відправити SMS на номер 2515 у форматі ххххххххх (номер рахунку) (пробіл) ххххх (показники).

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 12 грудня 2019

Ціни на газ в грудні будуть нижче, ніж в листопаді

Регульована ціна на газ (ПСО) для побутових клієнтів ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» в грудні складає 5,26 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості транспортування і розподілу. Загальний тариф на газ, з урахуванням вартості транспортування і розподілу (для Кіровоградської області) становить 6,184 грн/куб.м з ПДВ. Ціна є на 0,77 грн/куб.м нижчою, ніж у листопаді.

Новини 04 грудня 2019

Дізнатися стан рахунку та передати показники лічильника тепер можна в автоматичному режимі

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» запустила новий сервіс – передача показників лічильника та отримання інформації про стан особового рахунку через чат-бот та в автоматичному телефонному режимі. З 1 грудня цими сервісами скористалися більше 11 тис клієнтів.

Viber

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

Telegram

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного