Подати заявку і стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна у мережі Ідея Банку

Новини 30 липня 2021

Відтепер побутові клієнти можуть приєднатися до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (далі – ГК «Нафтогаз України») в мережі АТ «Ідея Банк» (далі – Ідея Банк). Наразі споживачі газу можуть подати заявку на зміну постачальника у відділеннях в Одесі та у 137 точках продажів Ідея Банку по всій Україні. Надалі компанії планують розширити співпрацю та залучити ще 74 відділення банку по всій Україні для прийому заявок на перехід до ГК «Нафтогаз України». Послуга подачі заявки доступна для всіх споживачів, не лише для клієнтів Ідея Банку, і є абсолютно безкоштовною.

Щоб подати заявку, клієнту потрібно завітати до одного з партнерських відділень чи точок продажів Ідея Банку з необхідним пакетом документів: паспортом, ІПН, документом про право власності на житло або згодою співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників, а також EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером будинка або квартири клієнта). Співробітники Ідея Банку допоможуть оформити заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України». Із адресами відділень та точок продажів можна ознайомитися на офіційному сайті Газопостачальної компанії у розділі «Контакти» та на сайті Ідея Банку.

Після опрацювання заявки протягом 3-5 робочих днів клієнт на вказану у формі електронну адресу отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код.

Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про зміну постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від ГК «Нафтогаз України». Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Ціни на газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» стабільно є одними з найвигідніших на ринку: з 1-го травня ціна блакитного палива від компанії в рамках річного тарифного плану «Фіксований» становить 7,96 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки).
 
Нагадаємо, приєднатися до ГК «Нафтогаз України» клієнти можуть також онлайн – на сайті gas.ua, через веб-версію Приват24 (розділ «Послуги/Комунальні постачальники») або офлайн – у мережі ПУМБ, Ощадбанк, ТАСКОМБАНК, СГ «ТАС», а також у відділеннях Нової пошти в Полтавській області.

Більше інформації щодо підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати у контакт-центрі компанії за телефонами: 066 300 28 88, 098 300 28 88, 093 300 28 88.

Інформацію про послуги та діяльність Ідея Банку ви можете отримати, зателефонувавши в контакт-центр: 0 800 50 20 30.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 02 вересня 2021

«Полтавагаз збут» удруге припиняє постачати газ клієнтам

з 1 вересня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам. Відучора ці споживачі отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Надалі для безперебійного газопостачання колишні клієнти «Полтавагаз збут» мають обрати та підключитися до ринкового постачальника.

Енергоефективність 28 серпня 2021

ГК «Нафтогаз України» реалізувала можливість кредитування купівлі та встановлення енергоефективного газового обладнання

ГК «Нафтогаз України» спільно з партнерами пропонує вигідні та зручні кредити для модернізації системи опалення у квартирах та будинках побутових клієнтів – споживачів газу. 

Новини 26 серпня 2021

Перейшовши від постачальника «останньої надії» до ГК «Нафтогаз України», українці економлять 34% на платежах за газ

Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН) і які приєднаються до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», мають можливість економити майже 34% на платежах за газ у вересні.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного