Покупці газового обладнання в Епіцентрі та Новій Лінії гарантовано отримають газ від Нафтогазу

Новини 12 жовтня 2020

ГК «Нафтогаз України» пропонує своїм новим клієнтам взяти участь в акції «Тримайте Газ» та гарантовано отримати газовий пакет об’ємом 50 куб.м. або 100 куб.м. при купівлі газового котла чи водонагрівача в мережі торговельних центрів «Епіцентр» та «Нова Лінія».

Акція доступна також у разі придбання зазначеного обладнання в інтернет-магазинах epicentrk.ua та nl.ua.

Щоб отримати газовий пакет, необхідно купити обладнання з 10 жовтня до 30 листопада 2020 року включно та стати клієнтом ГК «Нафтогаз України», підключившись через сайт www.gas.ua.

В чеку за оплату котла чи водонагрівача буде зазначений промокод. Його потрібно ввести у відповідне поле заявки на приєднання до постачання газу від ГК «Нафтогаз України» на сайті компанії (розділ Стати нашим клієнтом) до 13 грудня 2020 року включно.

Нагадуємо, що до заповненої форми заявки необхідно буде додати копії паспорта, ІПН, права власності або розпорядження житлом (довіреність) та EIC-код.

Зачекати 3-5 днів для завершення  підключення до газопостачання від Нафтогазу. Після цього на особовий рахунок клієнта буде нарахований газовий пакет (його об’єм залежить від вартості придбаного обладнання), який автоматично почне діяти з місяця отримання особового рахунку.

Детальну консультацію з приводу участі в акції можна отримати в контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

066-300-28-88 (Vodafone)

098-300-28-88 (Kyivstar)

093-300-28-88 (lifecell)

Нагадаємо, що у жовтні ГК «Нафтогаз України» не переглядала ціни на газ, залишивши їх на рівні вересня.

Жовтнева ціна блакитного палива в рамках тарифу «Місячний» становить 4,7 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Варто зазначити, що місячна ціна до 45% нижче, у порівнянні з аналогічними тарифами в інших постачальників газу.

Жовтнева ціна в рамках тарифу «Річний» складає 5,24 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Це один з базових тарифів компанії. Перед його підключенням клієнту буде запропоновано запланувати об’єм газу, який йому знадобиться впродовж наступних 12 місяців. На основі цього об’єму та фіксованого тарифу розраховується щомісячна оплата за газ. Тому клієнту не потрібно одразу робити передплату за замовлений газ. Оплата буде розподілена рівними частинами на наступні 12 місяців.

ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує вигідні пропозиції для своїх клієнтів. Ціни в рамках базового тарифу «Місячний» зазвичай до 30% нижчі, ніж у більшості інших газзбутових компаній.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 02 березня 2021

Жителі Полтавщини мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Із 1 березня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам на території Полтавської області. Відучора полтавчани отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

Новини 26 лютого 2021

Понад 10 тисяч клієнтів підключилися до ГК «Нафтогаз України» у відділеннях ПУМБ

Із жовтня минулого року співробітники банку ПУМБ опрацювали понад 12 000 звернень клієнтів щодо зміни постачальника газу та допомогли укласти договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України» для більше 10 000 клієнтів. Серед найактивніших регіонів з подачі заявок на приєднання до Газопостачальної компанії у мережі ПУМБ – Херсонська, Львівська та Одеська області. 

ПОН 24 лютого 2021

Мешканці Коростишева та району мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Із лютого ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ» припинило постачати газ своїм клієнтам на території оператора ГРМ ПАТ «Коростишівгаз». Відтоді мешканці міста Коростишів та Коростишівського району отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного