Покупці газового обладнання в Епіцентрі та Новій Лінії гарантовано отримають газ від Нафтогазу

Новини 12 жовтня 2020

ГК «Нафтогаз України» пропонує своїм новим клієнтам взяти участь в акції «Тримайте Газ» та гарантовано отримати газовий пакет об’ємом 50 куб.м. або 100 куб.м. при купівлі газового котла чи водонагрівача в мережі торговельних центрів «Епіцентр» та «Нова Лінія».

Акція доступна також у разі придбання зазначеного обладнання в інтернет-магазинах epicentrk.ua та nl.ua.

Щоб отримати газовий пакет, необхідно купити обладнання з 10 жовтня до 30 листопада 2020 року включно та стати клієнтом ГК «Нафтогаз України», підключившись через сайт www.gas.ua.

В чеку за оплату котла чи водонагрівача буде зазначений промокод. Його потрібно ввести у відповідне поле заявки на приєднання до постачання газу від ГК «Нафтогаз України» на сайті компанії (розділ Стати нашим клієнтом) до 13 грудня 2020 року включно.

Нагадуємо, що до заповненої форми заявки необхідно буде додати копії паспорта, ІПН, права власності або розпорядження житлом (довіреність) та EIC-код.

Зачекати 3-5 днів для завершення  підключення до газопостачання від Нафтогазу. Після цього на особовий рахунок клієнта буде нарахований газовий пакет (його об’єм залежить від вартості придбаного обладнання), який автоматично почне діяти з місяця отримання особового рахунку.

Детальну консультацію з приводу участі в акції можна отримати в контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

066-300-28-88 (Vodafone)

098-300-28-88 (Kyivstar)

093-300-28-88 (lifecell)

Нагадаємо, що у жовтні ГК «Нафтогаз України» не переглядала ціни на газ, залишивши їх на рівні вересня.

Жовтнева ціна блакитного палива в рамках тарифу «Місячний» становить 4,7 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Варто зазначити, що місячна ціна до 45% нижче, у порівнянні з аналогічними тарифами в інших постачальників газу.

Жовтнева ціна в рамках тарифу «Річний» складає 5,24 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Це один з базових тарифів компанії. Перед його підключенням клієнту буде запропоновано запланувати об’єм газу, який йому знадобиться впродовж наступних 12 місяців. На основі цього об’єму та фіксованого тарифу розраховується щомісячна оплата за газ. Тому клієнту не потрібно одразу робити передплату за замовлений газ. Оплата буде розподілена рівними частинами на наступні 12 місяців.

ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує вигідні пропозиції для своїх клієнтів. Ціни в рамках базового тарифу «Місячний» зазвичай до 30% нижчі, ніж у більшості інших газзбутових компаній.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 08 червня 2021

Мільйон домогосподарств за десять місяців: ГК «Нафтогаз України» збільшує кількість клієнтів

За 10 місяців роботи відкритого ринку газу ГК «Нафтогаз України» збільшила клієнтську базу учетверо і станом на сьогодні обслуговує вже понад мільйон побутових клієнтів. Щодня компанія продовжує отримувати близько 2000 заявок на приєднання. Нині ГК «Нафтогаз України» вже обслуговує домогосподарства у кожній області України, постачаючи газ 13% клієнтів на роздрібному ринку.

Енергоефективність 04 червня 2021

ГК «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам у Кіровоградській області послуги з модернізації системи опалення «під ключ»

Послуги з підвищення енергоефективності, які ГК «Нафтогаз України» надає спільно із ДП «Нафтогаз-Енергосервіс», дозволяють клієнтам знизити споживання газу до 30% та відповідно заощаджувати кошти. Одним із таких рішень є встановлення нових високоефективних котлів на вигідних умовах та в найкоротші терміни.

Новини 02 червня 2021

ГК «Нафтогаз України» оголосила ціни на газ для клієнтів ПОН у червні

У червні ціна на природний газ для клієнтів постачальника «останньої надії» (ПОН) становитиме 11,59 грн з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Станом на кінець травня 2021 року ГК «Нафтогаз України» як ПОН обслуговує понад 500 тисяч домогосподарств.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного