Понад 10 тисяч клієнтів підключилися до ГК «Нафтогаз України» у відділеннях ПУМБ

Новини 26 лютого 2021

Із жовтня минулого року співробітники банку ПУМБ опрацювали понад 12 000 звернень клієнтів щодо зміни постачальника газу та допомогли укласти договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України» для більше 10 000 клієнтів. Серед найактивніших регіонів з подачі заявок на приєднання до Газопостачальної компанії у мережі ПУМБ – Херсонська, Львівська та Одеська області. ГК «Нафтогаз України» розпочала співпрацю з ПУМБ у жовтні минулого року, щоб забезпечити для побутових споживачів можливість змінити постачальника газу офлайн – у відділеннях банку. Протягом кількох місяців послуга підключення до ГК «Нафтогаз України» була масштабована на 145 відділень банку ПУМБ у 19 областях України.

«На сьогодні рекорд відділень ПУМБ – понад 400 оброблених заявок за день. І це тільки початок, ресурс банку дозволяє обробляти значно більше звернень. Так, за місяць тільки в Херсоні, де газопостачання здійснює постачальник «останньої надії», менеджери ПУМБ допомогли клієнтам оформити близько 4 тисяч заявок на підключення до ГК «Нафтогаз України». Укладаючи договір з ГК «Нафтогаз України», клієнти не лише обирають одну з найкращих цін за кубометр газу, а ще й отримують додаткову «компенсацію» від ПУМБ у вигляді кеш-беку в розмірі 10% при оплаті комунальних рахунків кредитною карткою», – прокоментував Олександр Щербаха, директор департаменту з продажу та розвитку роздрібного бізнесу ПУМБ.

Нагадаємо, щоб подати заявку, клієнту потрібно завітати до одного з відділень банку ПУМБ із необхідним пакетом документів: паспортом, ІПН, документом про право власності на житло та згодою співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла (шаблон заяви – на сайті gas.ua у розділі «Стати нашим клієнтом»), а також EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером об’єкта). Співробітники ПУМБ у відділенні допоможуть оформити заявку на приєднання до Газопостачальної компанії. Послуга подачі заявки у відділеннях банку є безкоштовною.

Після опрацювання заявки клієнт протягом 5–7 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код. Подати заявку може будь-який споживач, не лише клієнт ПУМБ. 

Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Нагадаємо, що гранична ціна на газ із 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року, регулюється постановою Кабінету міністрів України № 25 від 18 січня 2021 р. та не може перевищувати 6,99 грн/куб.м. ГК «Нафтогаз України» як ціновий лідер встановила для споживачів нижчу за установлену урядом граничну ціну за рахунок мінімальної власної націнки. Ціна на природний газ у лютому та березні для побутових споживачів у рамках тарифного плану «Місячний» складає 6,86 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Крім відділень ПУМБ, клієнти також можуть подати заявку на підключення онлайн – на сайті gas.ua чи Приват24, а також офлайн – у відділеннях Ощадбанку.

Довідково:

ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує вигідні пропозиції для клієнтів. Ціни на газ у рамках базового тарифу «Місячний» зазвичай до 40% нижчі, ніж у більшості інших газозбутових компаній на ринку України.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 227 відділень, банк обслуговує понад 1,5  млн приватних та 65 тис. корпоративних клієнтів. Веб-сайт ПУМБ: www.pumb.ua. Долучайтеся до спільнот банку в соцмережах: www.pumb.ua/sm.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 23 жовтня 2021

Нафтогаз готовий забезпечити газопостачання усіх бюджетних установ

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова забезпечити необхідними обсягами газу всі бюджетні установи та організації, а також заклади охорони здоров’я, що знаходяться у комунальній власності.

ПОН 21 жовтня 2021

Жителям Луганщини потрібно обрати ринкового постачальника газу й укласти з ним договір

З 20 жовтня одна з місцевих газопостачальних компаній припинила постачати газ своїм клієнтам у Луганській області. Відтепер 18 тисяч клієнтів отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування споживачів  і мають подати заявку й підключитися до нового постачальника.

Новини 04 жовтня 2021

Українці зекономлять вдвічі на платіжках за газ у жовтні, перейшовши від постачальника “останньої надії” до ГК “Нафтогаз України”

Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник “останньої надії” (ПОН) і які приєднаються до Газопостачальної компанії “Нафтогаз України”, мають можливість економити 52% на оплаті за газ у жовтні 2021 року. Це особливо актуально, адже початок опалювального сезону відбудеться за планом.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного