Відмовитися від гарантованої ціни на газ можна до 30 грудня

Новини 24 грудня 2019

Обрати, за якою ціною сплачувати за газ до кінця опалювального сезону, можна до 30 грудня включно. Раніше повідомлялося, що клієнт матиме змогу відмовитися від квартальної ціни до 24 грудня. Для зручності людей період для того, щоб зробити свій вибір, було подовжено на 6 днів.

У разі бажання клієнта відмовитися від гарантованої ціни на газ, йому необхідно повідомити про це Газопостачальну компанію «Нафтогаз України». Зробити свій вибір можна в особистому кабінеті на сайті компанії. Також клієнти можуть завітати до найближчого Центру обслуговування клієнтів з паспортом та написати заяву про відмову від гарантованої ціни. Зауважте, що Центри обслуговування клієнтів будуть працювати до 28 грудня включно.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року побутові клієнти Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» будуть платити за газ за ринковими цінами – гарантованою квартальною або щомісячною.

Гарантована квартальна ціна на газ встановлена на рівні 6,765 грн (з ПДВ, без урахування вартості транспортування та розподілу газу) та діятиме з 1 січня по 1 травня 2020 року.

Щомісячна ціна на газ для населення змінюватиметься кожного місяця відповідно до постанови КМУ №867 від 19.10.2018 року. Наразі, січнева ціна газу становитиме 6,765 грн з ПДВ та без урахування вартості транспортування та розподілу газу. Ціна на газ для населення на лютий буде визначена наприкінці січня.

Власники «Газового запасу» продовжать використовувати резерв газу, який вони придбали за фіксованими літніми цінами – 5,99 гривень за куб.м з урахуванням ПДВ та без вартості транзиту та розподілу.

кщо обсяги придбаного «Газового запасу» клієнт використає до завершення опалювального сезону, він автоматично буде сплачувати за газ за гарантованою квартальною ціною. У разі, якщо власник запасу після використання передплачених обсягів газу захоче розраховуватися за ресурс у відповідності до щомісячних цін, він має повідомити про це Газопостачальну компанію «Нафтогаз України» до 30 грудня 2019 року включно.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного