Відтепер роздрукувати рахунки за газ від ГК «Нафтогаз України» можна у платіжних терміналах самообслуговування EasyPay

Новини 29 липня 2021

Завдяки новому рішенню від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (далі — ГК «Нафтогаз України») та EasyPay клієнти постачальника отримали можливість роздрукувати рахунки за спожитий газ у платіжних терміналах самообслуговування. Найбільша мережа платіжних терміналів в Україні EasyPay покриває всі регіони і нараховує понад 17 тисяч терміналів, які знаходяться у зручних та доступних місцях, таких як мережі супермаркетів, біля станцій метро, ​​у бізнес-центрах, на зупинках громадського транспорту, у продуктових магазинах тощо. Знайти найближчий термінал EasyPay клієнти можуть на офіційному сайті компанії за лінком: https://terminals.easypay.ua/?map=true.

Щоб роздрукувати рахунок за газ від ГК «Нафтогаз України», у рядку пошуку у верхній частині екрану термінала треба ввести «Нафтогаз» та обрати послугу «Нафтогаз (рахунок на сплату)» з переліку знайдених послуг компанії, або вибрати цю послугу в категорії «Комунальні платежі». Далі потрібно ввести номер особового рахунка, який складається з дев’яти цифр, та вписати прізвище клієнта — власника особового рахунка. Після цього система на екрані відобразить деталі за вказаним рахунком. Щоб отримати паперову версію платіжки, треба натиснути «Друкувати» і забрати надрукований рахунок під екраном термінала.

«Ми заохочуємо клієнтів відмовлятися від паперової форми платіжок. Це зручніше і вигідніше як для постачальника, так і для клієнтів. До речі, вже третина наших клієнтів обрали саме електронну версію отримання рахунків за газ, що не може не радувати. Проте ми розуміємо, що є категорія клієнтів, для яких процес відмови від паперових платіжок є складнішим. Тож ми докладаємо зусилля, щоб допомогти таким клієнтам і зробити процес зміни платіжних звичок поступовим, максимально зручним та інноваційним», — зазначив директор Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

У терміналах самообслуговування EasyPay також можна сформувати і роздрукувати акт звіряння та отримати довідку про відсутність заборгованості, що є одними із найбільш популярних документів серед запитів клієнтів.

Послуга друку рахунку, акту звіряння та довідки від ГК «Нафтогаз України» є безкоштовною. Клієнт одразу може сплатити за спожитий газ за допомогою термінала EasyPay, обравши послугу «Нафтогаз України ГК», або ж оплатити рахунок онлайн чи офлайн — у банківських та поштових відділеннях.

Нагадуємо, ГК «Нафтогаз України» формує рахунки за газ 10—12-го числа щомісяця. Сума до сплати розраховується на основі даних про споживання газу клієнтом, які постачальник отримує від оператора ГРМ (облгазу). Клієнти ГК «Нафтогаз України» також можуть отримати рахунок за спожитий газ в електронній формі: в особистому кабінеті на my.gas.ua, у чат-боті GASUA у Viber або Telegram, а також на вказану у заявці-приєднанні електронну пошту. Якщо клієнт обрав паперовий формат отримання рахунків, національний поштовий оператор доставляє їх на поштову адресу клієнта після 20-х чисел щомісяця.

Ціна на природний газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» у рамках «Фіксованого» річного тарифного плану зафіксована з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Компанія встановила одну з найвигідніших цін серед постачальників — 7,96 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). 

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 02 вересня 2021

«Полтавагаз збут» удруге припиняє постачати газ клієнтам

з 1 вересня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам. Відучора ці споживачі отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Надалі для безперебійного газопостачання колишні клієнти «Полтавагаз збут» мають обрати та підключитися до ринкового постачальника.

Енергоефективність 28 серпня 2021

ГК «Нафтогаз України» реалізувала можливість кредитування купівлі та встановлення енергоефективного газового обладнання

ГК «Нафтогаз України» спільно з партнерами пропонує вигідні та зручні кредити для модернізації системи опалення у квартирах та будинках побутових клієнтів – споживачів газу. 

Новини 26 серпня 2021

Перейшовши від постачальника «останньої надії» до ГК «Нафтогаз України», українці економлять 34% на платежах за газ

Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН) і які приєднаються до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», мають можливість економити майже 34% на платежах за газ у вересні.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного