ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Новини 23 листопада 2022

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. Це проєкт Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» спільно з фінансовим сервісом NovaPay, що входить до групи компаній Нова пошта.

Нові послуги доступні у відділеннях Нової пошти у селищах і районних центрах України. Повний перелік можна знайти за посиланням.

«Створення зручних точок обслуговування клієнтів у короткий проміжок часу та в умовах воєнного стану — одне з пріоритетних завдань для ГК «Нафтогаз України». Незважаючи на всі виклики в країні, наша команда докладає максимум зусиль для покращення сервісу й створення унікального досвіду взаємодії з компанією. Спільно із нашими партнерами ми масштабували нашу співпрацю, щоб у найвіддаленіших районах країни кожен мав можливість розв’язати газові питання. Для нас комфорт і зручність клієнтів — це стандарт обслуговування», — наголосив директор ГК «Нафтогаз України» Сергій Бєляєв.

Після перевірки особи, оператор-касир сформує та роздрукує клієнту необхідний документ.

Нагадуємо, що Нафтогаз і Нова пошта рік тому запустили пілотний проєкт із підписання договору на зміну постачальника газу у відділеннях Полтавської області.

*Послуги надаються засобами ТОВ «НоваПей Брокер» (код ЄДРПОУ 44320372; входить до небанківської фінансової групи NovaPay) на підставі договору з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» від 18.05.2021 № 160/21.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 07 грудня 2022

Акція від Portmone для клієнтів ГК «Нафтогаз України»: сплачуйте рахунок і вигравайте дві тисячі кубометрів газу*

Сервіс онлайн платежів Portmone оголошує розіграш серед клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Переможці акції зможуть виграти від 100 до 2000 кубометрів газу*. Розповідаємо деталі та умови участі.

Новини 23 листопада 2022

ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. 

Новини 01 листопада 2022

Повертаємо 100 грн за оплату газу з платіжною системою EasyPay

З 1 по 30 листопада 2022 Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з соціально-важливою платіжною системою EasyPay розігрують 100 грн для усіх клієнтів, які оплатять рахунок за спожитий газ.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного