ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Новини 23 листопада 2022

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. Це проєкт Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» спільно з фінансовим сервісом NovaPay, що входить до групи компаній Нова пошта.

Нові послуги доступні у відділеннях Нової пошти у селищах і районних центрах України. Повний перелік можна знайти за посиланням.

«Створення зручних точок обслуговування клієнтів у короткий проміжок часу та в умовах воєнного стану — одне з пріоритетних завдань для ГК «Нафтогаз України». Незважаючи на всі виклики в країні, наша команда докладає максимум зусиль для покращення сервісу й створення унікального досвіду взаємодії з компанією. Спільно із нашими партнерами ми масштабували нашу співпрацю, щоб у найвіддаленіших районах країни кожен мав можливість розв’язати газові питання. Для нас комфорт і зручність клієнтів — це стандарт обслуговування», — наголосив директор ГК «Нафтогаз України» Сергій Бєляєв.

Після перевірки особи, оператор-касир сформує та роздрукує клієнту необхідний документ.

Нагадуємо, що Нафтогаз і Нова пошта рік тому запустили пілотний проєкт із підписання договору на зміну постачальника газу у відділеннях Полтавської області.

*Послуги надаються засобами ТОВ «НоваПей Брокер» (код ЄДРПОУ 44320372; входить до небанківської фінансової групи NovaPay) на підставі договору з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» від 18.05.2021 № 160/21.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 лютого 2024

Знайшли невідповідність у ваших даних на ресурсах ГК “Нафтогаз України” – відтепер все можна виправити у 3 кроки

Відтепер змінити прізвище, номер телефона або електронну пошту на ресурсах ГК “Нафтогаз України” можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.

Новини 08 лютого 2024

Стати нашим клієнтом тепер ще простіше

Завдяки інтеграції ГК «Нафтогаз України» та мобільного застосунку Дія приєднуйтеся до компанії в декілька кліків.

Через застосунок Дія ви можете надіслати копію  РНОКПП(ІПН) або ID – картки, щоб автоматично заповнити деякі поля у заяві. І вам не потрібно буде вписувати їх вручну.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного