10 000 кубів газу або iPhone 12 за перехід від ПОН до ГК «Нафтогаз України»

05 березня 2021

10 000 кубів газу або iPhone 12 за перехід від ПОН до ГК "Нафтогаз України"

Із 05 березня 2021 року до 30 квітня 2021 року (включно) клієнти, які перейдуть від постачальника «останньої надії» до ГК «Нафтогаз України» мають можливість взяти участь в акції та отримати 100 чи 50 кубів газу або сучасний смартфон – iPhone 12.

В акції беруть участь клієнти, газопостачання яким здійснює постачальник «останньої надії» (ПОН) і які проживають на території Полтавської області, міста Коростишів (Житомирської області) та міста Мелітополь (Запорізької області).

Щоб взяти участь у розіграші бонусних кубів газу та iPhone 12, клієнтам ПОН потрібно подати заявку та підключитися до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» на комерційних умовах терміном до 30 квітня 2021 року. Приєднатися до ГК «Нафтогаз України» клієнти можуть будь-яким зручним способом. Із варіантами подачі заявки можна ознайомитися на сайті компанії у розділі «Стати нашим клієнтом».

Кожен побутовий споживач, який виконав всі умови акції, автоматично потрапляє до списку учасників та має шанс стати переможцем розіграшу. Усього в акції переможцями стануть 131 клієнт, які отримають один із призів:

 • 70 пакетів по 100 кубічних метрів у категорії «Опалення»;
 • 60 пакетів по 50 кубічних метрів у категорії «Приготування їжі» чи «Приготування їжі та/або підігрів води»;
 • один iPhone 12 незалежно від типу споживання.

Визначення переможців відбудеться 17 травня 2021 року. ГК «Нафтогаз України» проведе розіграш бонусних газових пакетів та смартфона за допомогою онлайн-платформи random.org чи randomus.ru серед клієнтів, які виконали всі умови акції.

Бонусний об’єм газу почне діяти з травня 2021 року та буде автоматично нарахований на особовий рахунок клієнта, який переможе в акції. Термін дії бонусного пакету газу – необмежений, тобто до повного використання.

Із детальними умовами акції можна ознайомитися в офіційних правилах 

Поділитися в соцмережах:

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного