100 кубів газу у подарунок при купівлі котла

100 кубів газу для покупців котлів у дилерських магазинах компанії "Hot-Well"

Із 18.01.2021 до 31.05.2021 (включно) нові клієнти Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» мають можливість взяти участь в акції «Тримайте Газ» та гарантовано отримати 100 кубічних метрів газу при купівлі газового котла в дилерських магазинах компанії "Hot-Well" та на їхніх сайтах.

Перелік магазинів, які беруть участь в акції, можна знайти за посиланням: http://hot-well.com/ua/where-to-buy.

Щоб отримати бонусні 100 кубічних метрів газу, клієнт із 18.01.2021 до 31.05.2021 (включно) має придбати газовий котел у мережі дилерських магазинів "Hot-Well" та підключитися до газопостачання від ГК «Нафтогаз України». Промокод на отримання бонусного пакету газу буде вклеєний у сервісній книжці до газового котла.

Під час заповнення заявки на приєднання до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» на сайті компанії gas.ua клієнт має ввести промокод у відповідне поле.
Бонусний об’єм газу буде автоматично нарахований на особовий рахунок клієнта щойно споживача буде офіційно приєднаний до газопостачання від ГК «Нафтогаз України».
100 кубів газу автоматично почнуть діяти з місяця, в якому клієнта було переведено до Газопостачальної компанії.

Звертаємо увагу, що клієнти можуть скористатися промокодом лише один раз.
Ввести акційний код можна до 31.05.2021 (включно).
Термін дії бонусного пакету газу – необмежений, тобто до повного використання.


В акції беруть участь котли брендів BAXI та WESTEN певного ряду моделей, придбанні як у фізичних точках продажу, так і через онлайн-магазини. Із повним переліком акційного товару можна ознайомитися в офіційних правилах.

Поділитися в соцмережах:

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного