Брендовані призи кременчанам за перехід від ПОН до ГК «Нафтогаз України» 

Брендовані призи кременчанам за перехід від ПОН до ГК «Нафтогаз України» 
 
Із 20 квітня 2021 року до 31 травня 2021 року (включно) клієнти, які перейдуть від постачальника «останньої надії» до ГК «Нафтогаз України» як до ринкового постачальника, автоматично стають учасниками акції «Брендовані подарунки за перехід від ПОН до ГПК «Нафтогаз України» у Кременці» та отримають брендовані призи від «Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». 
В акції беруть участь клієнти, газопостачання яким здійснює постачальник «останньої надії» (ПОН) і які проживають на території міста Кременець та Кременецького району Тернопільської області. 
Щоб взяти участь в акції та отримати брендовані призи, клієнтам ПОН потрібно подати заявку та підключитися до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» на комерційних умовах терміном до 31 травня 2021 року, звернувшись до центру обслуговування за адресою: Тернопільська область, місто Кременець Кременецького району, вул. Шевченка, 63. Графік роботи центру: з понеділка по п’ятницю, 9:00 –17:00, контактний номер телефону: +38095 623 99 95. 
Побутові споживачі, які виконали умови акції, автоматично потрапляють до списку переможців розіграшу та отримують призи. Звертаємо увагу: призовий фонд – обмежений. Переможцями стануть 99 клієнтів, які першими приєднаються до ГК «Нафтогаз України» у період акції та гарантовано отримають один із брендованих призів – керамічну кружку або термокухоль
 
Переможців акції буде опубліковано на початку червня на офіційному сайті компанії gas.ua у розділі «Новини». 
 
Із детальними умовами акції можна ознайомитися в «Офіційних правилах».
Поділитися в соцмережах:

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного