Повертаємо кошти за оплату комунальних платежів!

З 1 жовтня 2020 року до 30 квітня 2021 включно замовляйте і оформлюйте кредитну картку «всеМОЖУ» та отримуйте кеш-бек 10%*. Оформити карту можливо за посиланням https://pumb.ua/ngz»

В акції беруть участь в тому числі клієнти, які у відділенні ПУМБ приєдналися до послуг газопостачання від «Нафтогаз». Перелік відділень можна дізнатися за посиланням gas.ua.

Також нагадуємо вам, що оплачувати комунальні послуги власники кредитної картки «всеМОЖУ» можуть без переплат у грейс-період до 62 днів.

З деталями пропозиції ви можете ознайомитися в офіційних правилах 

* Кешбек нараховується при оплаті кредитною карткою комунальних послуг через POS термінали, в мобільному додатку ПУМБ online, або за допомогою PAYhub.Зарахування здійснюється протягом 5 робочих днів. Сума, яка підлягає зарахуванню, не може перевищувати 300 грн за календарний місяць.

Поділитися в соцмережах:

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного