Новини 23 січня 2023

Абоненти Харківгазу та Дніпрогазу переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України»

У зв’язку з переходом АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК «Нафтогаз України»

Новини 13 січня 2023

ГК «Нафтогаз України» запускає платформу з продажів техніки та приладів tech.gas.ua

Починаємо цей рік з нового диджитал сервісу для українців від Нафтогаз!

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» залишається надійним постачальником блакитного палива для більшості українців. 

Новини 29 грудня 2022

Підсумки роботи ГК «Нафтогаз України» у надскладному 2022 році

Погодьтеся, 2022 рік став справжнім випробуванням для кожного з нас і, звісно, багато чого нас навчив. Не зважаючи на повномасштабну війну та жахи дій країни-терориста, наші захисники та захисниці продовжують робити все, що в їхніх силах, аби звільнити українські території.  Нафтогаз, своєю чергою, послідовно захищаємо інтереси українців, особливо під час воєнного стану.

Новини 27 грудня 2022

Кабінет Міністрів України поклав спеціальні обов’язки на ГК «Нафтогаз України»

Кабінет Міністрів України поклав спеціальні обов’язки на Газопостачальну компанію «Нафтогаз України» в частині постачання газу гуртожиткам. Про це йдеться у Постанові № 1429 від 23 грудня 2022 року.

Новини 21 грудня 2022

Партнерські відділення, які працюють за відсутності світла

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з партнерами продовжує надавати послуги для всіх клієнтів компанії на підконтрольній території України попри аварійні відключення електроенергії.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного