13 квітня 2021

Що потрібно знати про новий річний тарифний план «Фіксований»

Уже з 1 травня 2021 року клієнти будуть автоматично переведені на новий річний тарифний план. Такі нововведення є обов’язковими для всіх постачальників відповідно до Постанови №572 від 07.04.2021 року Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Читати більше
Новини 23 липня 2021

ГК «Нафтогаз України» очолила рейтинг газопостачальних компаній в Україні

ГК «Нафтогаз України» стала лідером рейтингу постачальників газу в Україні, який розроблений експертами аналітичного центру DiXi Group у рамках проєкту USAID «Прозорість Енергетичного Сектору».

Новини 15 липня 2021

Отримувати газ за ціною 7,96 грн стало ще простіше: ГК «Нафтогаз України» реалізувала на сайті подачу заявки з BankID НБУ

Клієнти відтепер можуть скористатися своїм BankID НБУ для максимально швидкої та зручної ідентифікації на сайті ГК «Нафтогаз України» — gas.ua. Така можливість стала доступною завдяки інтеграції системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA на онлайн-платформу Газопостачальної компанії. Рішенням можуть скористатися клієнти 36 банків в Україні, які є користувачами будь-якого інтернет-банкінгу чи мобільного банкінгу. 

Новини 08 липня 2021

У липні ГК «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам єдину ціну — 7,96 грн за кубометр газу

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (ГК «Нафтогаз України») з 1-го липня призупинило дію тарифного плану «Місячний» з огляду на те, що компанія не отримує заявки на зміну тарифного плану і станом на сьогодні не бачить потенційної вигоди в переході клієнтів на обслуговування за умовами «Місячного». 

Ціна на природний газ для клієнтів постачальника «останньої надії» (ПОН) у липні становить 11,05 грн за куб. м (з ПДВ, без вартості розподілу/доставки).

ПОН 08 липня 2021

Жителям Маріуполя потрібно обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Із 1 липня ТОВ «Азовгаз» припинило постачати газ своїм клієнтам у Маріуполі. Відтепер мешканці міста та району отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування споживачів, і надалі мають подати заявку та підключитися до нового постачальника.

Новини 30 червня 2021

Відтепер клієнти ГК «Нафтогаз України» можуть скористатися Дією для приєднання до компанії

Побутові споживачі природного газу відтепер можуть скористатися Дією для швидкого та зручного приєднання до ГК «Нафтогаз України» на сайті компанії gas.ua. Ефективність нового рішення полягає у тому, що частину інформації, необхідної для зміни постачальника, клієнт може підвантажити у заяву-приєднання автоматично після підтвердження у мобільному застосунку Дія. Окрім цього, використання клієнтом даного сервісу скасовує вимогу додавати скан довідки РНОКПП у заявку.

Новини 18 червня 2021

ГК «Нафтогаз України» відкрила новий партнерський центр обслуговування клієнтів у Полтаві

На Полтавщині розпочав роботу новий партнерський центр оплат та підключень для клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Відтепер жителі Полтави та прилеглих населених пунктів із питаннями щодо зміни постачальника газу та оплати рахунків ГК «Нафтогаз України» можуть звертатися безпосередньо до працівників центру за адресою: місто Полтава, вул. Івана Мазепи, 9.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного