26 грудня 2020

У січні ціни на газ від ГК «Нафтогаз України» традиційно є одними з найнижчих на ринку

Ціна на природний газ у січні для населення в рамках тарифного плану «Місячний» складає 7,22 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Зміни цін на газ у січні обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо. Разом із тим ГК «Нафтогаз України», починаючи з серпня, пропонує своїм клієнтам газ за одними з найнижчих цін серед постачальників.

Читати більше
Новини 19 січня 2021

100 кубів газу для покупців котлів у дилерських магазинах Hot-Well

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує своїм новим клієнтам взяти участь в акції «Тримайте Газ» та гарантовано отримати 100 кубічних метрів газу при купівлі газового котла в дилерських магазинах компанії Hot-Well та на їхніх сайтах.

Новини 18 січня 2021

Відсьогодні Ощадбанк приймає заявки на підключення до ГК «Нафтогаз України»

Із 18 січня відділення Ощадбанку розпочали приймати заявки та документи від побутових споживачів на підключення газопостачання від Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Новини 05 січня 2021

ГК "Нафтогаз України" і ПУМБ утричі збільшили кількість партнерських відділень

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» розширює партнерську мережу. Відтепер побутові споживачі можуть подати заявку на приєднання до газопостачання від державної компанії в 145 відділеннях банку ПУМБ у 19 областях України. 

Новини 31 грудня 2020

Із середини січня у відділеннях Ощадбанку можна буде укласти договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України»

ГК «Нафтогаз України» розпочинає співпрацю з одним із найбільших українських банків. Подати заявку на приєднання до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» із середини січня споживачі зможуть у відділеннях Ощадбанку по всій Україні. 

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного