Акція від Portmone для клієнтів ГК «Нафтогаз України»: сплачуйте рахунок і вигравайте дві тисячі кубометрів газу*

Новини 07 грудня 2022

Сервіс онлайн платежів Portmone оголошує розіграш серед клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Переможці акції зможуть виграти від 100 до 2000 кубометрів газу*. Розповідаємо деталі та умови участі.

Для участі в акції клієнтам ГК «Нафтогаз України» та Portmone необхідно лише:

 1. зареєструватися та авторизуватися на сайті або в мобільному додатку Portmone;
 2. сплатити рахунок Нафтогазу на суму не менше ніж 100 грн у період з 8 грудня 2022 р. по 8 січня 2023 р. Для цього вам знадобиться ввести номер особового рахунку та дані картки, з якої буде здійснене списання коштів.

Важливо: на момент оплати клієнт маєте бути авторизований у сервісі Portmone. Відразу після підтвердження успішної транзакції ви автоматично потрапляєте до списку учасників.

На переможців розіграшу чекає 5 основних призів*:

 • І місце — 2000 куб. м;
 • II місце — 1500 куб. м;
 • III місце — 1000 куб. м;
 • IV місце — 750 куб. м;
 • V місце — 500 куб. м.

Ще 10 учасників отримають від Portmone у подарунок по 100 куб. м газу*.

Розіграш призів відбудеться в прямому ефірі на офіційній сторінці Portmone на Facebook 9 січня 2023 р. Переможців буде визначено шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу Random.org. Не виключено, що щасливчиком станете саме ви!

*Під призом мається на увазі еквівалент вартості метру кубічного газу у гривні, який буде сплачено Організатором Акції на особовий рахунок Учасника Акції-споживача ТОВ «ГК «Нафтогаз України» згідно з реквізитами Учасника Акції, зазначеними ним при здійсненні оплати, через систему Portmone.com. Вартість метру кубічного газу розраховується згідно з тарифним планом «Фіксований», встановленим ТОВ «ГК «Нафтогаз України», який діє станом на 31.12.2022. Детальніше в офіційних умовах проведення рекламно-маркетингової акції за посиланням.
Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 23 січня 2023

Абоненти Харківгазу та Дніпрогазу переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України»

У зв’язку з переходом АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК «Нафтогаз України»

Новини 13 січня 2023

ГК «Нафтогаз України» запускає платформу з продажів техніки та приладів tech.gas.ua

Починаємо цей рік з нового диджитал сервісу для українців від Нафтогаз!

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» залишається надійним постачальником блакитного палива для більшості українців. 

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного