До ГК «Нафтогаз України» можна підключитися у сервісних центрах Херсонрегіонгазу

ПОН 16 січня 2021

Для підключення нових споживачів у Херсоні та області Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» розпочала співпрацю з ТОВ «Херсонрегіонгаз». Подати заяву на приєднання до ГК «Нафтогаз України» відтепер можна у головному офісі Херсонрегіонгазу за адресою: м.Херсон, вул. Михайлівська (Петренка), 18 (08.00–17.00, понеділок–п’ятниця). Із 20 січня для обслуговування клієнтів будуть доступні також сервісні центри компанії в області:

м. Нова Каховка, вул. Дружби (Дзержинського), 33А (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Олешки, вул. Гвардійська, 91 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Гола Пристань, вул. Ларіонова, 134 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Берислав, пров. Промисловий, 1 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Каланчак, вул. Херсонська, 70 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Каховка, вул. Козацька, 4 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Чаплинка, вул. Попова, 55 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Скадовськ, вул. Джарилгацька (Комсомольська), 163-а (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Велика Олександрівка, вул. Комунальна, 38 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Генічеськ, вул. Соборна, 198 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Білозерка, пров. Чаленко, 1 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Високопілля, вул. Свободи (Леніна), 42 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)

Станом на сьогодні усіх побутових споживачів газу на Херсонщині, які ще не обрали собі постачальника, обслуговує ГК «Нафтогаз України» як постачальник газу «останньої надії» (ПОН). Попередній постачальник ТОВ «Херсонрегіонгаз» із 1 грудня 2020 року припинив постачати блакитне паливо населенню через значну заборгованість споживачів та, як наслідок, відсутність коштів для закупівлі газу. Згідно з нормами, тривалість постачання природного газу від ПОН обмежена за терміном, тому до 29 січня 2021 року клієнти ПОН у Херсонській області мають обрати нового ринкового постачальника та перейти на постійне газопостачання.

Нагадуємо, приєднатися до Газопостачальної компанії усі охочі також можуть онлайн – на сайті gas.ua, через web-версію Приват24 (розділ «Послуги/Комунальні постачальники»), або офлайн – у мережі банку ПУМБ, а з 18 січня – у відділеннях Ощадбанку. Щоб змінити компанію, споживачу достатньо надіслати обраному постачальнику газу заяву на приєднання, вказати EIC-код («персональний газовий номер», який можна знайти на попередніх платіжках або дізнатись у ТОВ «Херсонрегіонгаз» або АТ «Херсонгаз») та надати копії паспорта, ІПН та документа, що засвідчує право власності на житло.

Ціна газу від ГК «Нафтогаз України» як ринкового постачальника – 7,22 грн/куб.м у січні, що в середньому до 40% вигідніше, ніж пропозиції більшості компаній на ринку. Вартість блакитного палива від постачальника «останньої надії» у грудні становила 6,77 грн/куб.м з ПДВ, без вартості доставки (розподілу), а в січні становить 7,65 грн/куб.м. Усі клієнти ПОН отримають платіжки з нарахуваннями за газ відповідно до тарифу, а також вказаними реквізити, за якими потрібно здійснити платіж у будь-якому банку, у відділеннях Укрпошти або ж онлайн – на сайтах платіжних систем Portmone,EasyPay, Приват24. Оплату послуги розподілу газу (доставки) та передачу показників своїх лічильників споживачі продовжують здійснювати АТ «Херсонгаз». 

Постачальник «останньої надії» — це страховка, яка дозволяє споживачу не залишитися без газу у разі, якщо попередній постачальник не може забезпечити клієнтів блакитним паливом. Серед причин, за яких побутові клієнти переходять на обслуговування ПОН: банкрутство або ліквідація постачальника; призупинення або анулювання ліцензії постачальника; відсутність клієнта у реєстрах споживачів постачальників; випадки, коли постачальник не замовив для клієнта газ. Постачальник «останньої надії» як механізм страхування споживачів почав працювати з 1 серпня 2020 року. Для обрання компанії, яка виконуватиме функції ПОН, було проведено урядовий конкурс серед постачальників. Переможцем стала Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Консультацію щодо діяльності ПОН можна отримати за телефоном: +380 44 300 26 15. Дзвінки приймаються у робочі дні з 09:00 до 18:00

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 27 червня 2022

Тариф на газ для побутових клієнтів залишається незмінним

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств. Усі ці клієнти вже отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Ціна актуальна та діє до 1 травня 2023 року.

Новини 24 червня 2022

​Нові клієнти можуть отримати роз’яснення ситуації у Оператора ГТС України

У ситуації, коли 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (де передача показань відбувається через клієнтський простір 104.ua) та ТОВ «Одесагаз-Постачання» газу не змогли виконувати свої функції з 1 травня 2022 року, понад 8,8 млн українських домогосподарств були автоматично переведені до надійної газопостачальної компанії «Нафтогаз України». 

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного