До уваги бюджетних організацій, які отримують газ від постачальника «останньої надії»

ПОН 17 листопада 2021

30 листопада 2021 року спливає пільговий період для бюджетних установ, закладів охорони здоров’я державної власності та закладів охорони здоров’я комунальної власності, які отримують газ за ціною 16,8 грн/куб. м з ПДВ від постачальника «останньої надії» (ПОН).

Такий період встановив Кабінет Міністрів України постановою від 25 жовтня 2021 року № 1102 для всіх бюджетних установ та організацій, які отримують постачання природного газу від ПОН.

Нагадаємо, що це урядове рішення покликане забезпечити сталий і безперебійний перехід до нового постачальника відповідно до положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. На виконання цього меморандуму ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» пропонує укласти договори постачання природного газу зі строком поставки до 31 грудня 2021 року й окремо на весь 2022 рік за ціною 13 659,63 грн за 1 000 куб. м (без ПДВ та без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу) для установ та організацій, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів і використовують природний газ для забезпечення всіх своїх потреб.

Подати пакет документів ринковому постачальнику газу може один контрагент для отримання блакитного палива кількома споживачами.

Наголошуємо, що відповідно до згаданої постанови ПОН зобов’язаний забезпечувати газопостачання за ціною 16,8 грн/куб. м не довше ніж до 30 листопада 2021 року, а відповідно до чинного законодавства користуватися його послугами споживач може не більше ніж 60 днів. Тому не виключено, що після закінчення зазначеного терміну бюджетна організація чи установа буде автоматично виключена з реєстру споживачів ПОН.

Більш детальну інформацію про процедуру підключення можна отримати на офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»: https://naftogaztrading.com.ua/news/for-clients і за телефоном (044) 300-25-50.

Якщо ви отримали повідомлення про припинення газопостачання від оператора ГРМ просимо звертатися за телефоном: (044) 300-25-50.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 лютого 2024

Знайшли невідповідність у ваших даних на ресурсах ГК “Нафтогаз України” – відтепер все можна виправити у 3 кроки

Відтепер змінити прізвище, номер телефона або електронну пошту на ресурсах ГК “Нафтогаз України” можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.

Новини 08 лютого 2024

Стати нашим клієнтом тепер ще простіше

Завдяки інтеграції ГК «Нафтогаз України» та мобільного застосунку Дія приєднуйтеся до компанії в декілька кліків.

Через застосунок Дія ви можете надіслати копію  РНОКПП(ІПН) або ID – картки, щоб автоматично заповнити деякі поля у заяві. І вам не потрібно буде вписувати їх вручну.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного