До уваги бюджетних організацій, які отримують газ від постачальника «останньої надії»

ПОН 17 листопада 2021

30 листопада 2021 року спливає пільговий період для бюджетних установ, закладів охорони здоров’я державної власності та закладів охорони здоров’я комунальної власності, які отримують газ за ціною 16,8 грн/куб. м з ПДВ від постачальника «останньої надії» (ПОН).

Такий період встановив Кабінет Міністрів України постановою від 25 жовтня 2021 року № 1102 для всіх бюджетних установ та організацій, які отримують постачання природного газу від ПОН.

Нагадаємо, що це урядове рішення покликане забезпечити сталий і безперебійний перехід до нового постачальника відповідно до положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. На виконання цього меморандуму ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» пропонує укласти договори постачання природного газу зі строком поставки до 31 грудня 2021 року й окремо на весь 2022 рік за ціною 13 659,63 грн за 1 000 куб. м (без ПДВ та без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу) для установ та організацій, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів і використовують природний газ для забезпечення всіх своїх потреб.

Подати пакет документів ринковому постачальнику газу може один контрагент для отримання блакитного палива кількома споживачами.

Наголошуємо, що відповідно до згаданої постанови ПОН зобов’язаний забезпечувати газопостачання за ціною 16,8 грн/куб. м не довше ніж до 30 листопада 2021 року, а відповідно до чинного законодавства користуватися його послугами споживач може не більше ніж 60 днів. Тому не виключено, що після закінчення зазначеного терміну бюджетна організація чи установа буде автоматично виключена з реєстру споживачів ПОН.

Більш детальну інформацію про процедуру підключення можна отримати на офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»: https://naftogaztrading.com.ua/news/for-clients і за телефоном (044) 300-25-50.

Якщо ви отримали повідомлення про припинення газопостачання від оператора ГРМ просимо звертатися за телефоном: (044) 300-25-50.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 червня 2024

Сервіси ГК “Нафтогаз України” стають ще доступнішими

Відтепер послуги ГК «Нафтогаз України» доступні для всіх споживачів в терміналах city24. Це вже четверта термінальна мереж серед платіжних систем та банків України, яка стала партнером ГК "Нафтогаз України".

Новини 25 квітня 2024

9 з 10 клієнтів ГК "Нафтогаз України" задоволені послугами компанії – дослідження

За рік ГК "Нафтогаз України" змогла підвищити рівень задоволеності своїх клієнтів (CSI) та досягла позначки у 88% задоволених споживачів. Про це свідчать результати досліджень, які компанія системно проводить для отримання зворотного зв’язку та покращення власної роботи. 

Новини 23 квітня 2024

Ціна на газ для домогосподарств залишиться незмінною щонайменше ще на рік – Олексій Чернишов

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ).

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного