До уваги бюджетних організацій, які отримують газ від постачальника «останньої надії»

ПОН 17 листопада 2021

30 листопада 2021 року спливає пільговий період для бюджетних установ, закладів охорони здоров’я державної власності та закладів охорони здоров’я комунальної власності, які отримують газ за ціною 16,8 грн/куб. м з ПДВ від постачальника «останньої надії» (ПОН).

Такий період встановив Кабінет Міністрів України постановою від 25 жовтня 2021 року № 1102 для всіх бюджетних установ та організацій, які отримують постачання природного газу від ПОН.

Нагадаємо, що це урядове рішення покликане забезпечити сталий і безперебійний перехід до нового постачальника відповідно до положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. На виконання цього меморандуму ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» пропонує укласти договори постачання природного газу зі строком поставки до 31 грудня 2021 року й окремо на весь 2022 рік за ціною 13 659,63 грн за 1 000 куб. м (без ПДВ та без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу) для установ та організацій, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів і використовують природний газ для забезпечення всіх своїх потреб.

Подати пакет документів ринковому постачальнику газу може один контрагент для отримання блакитного палива кількома споживачами.

Наголошуємо, що відповідно до згаданої постанови ПОН зобов’язаний забезпечувати газопостачання за ціною 16,8 грн/куб. м не довше ніж до 30 листопада 2021 року, а відповідно до чинного законодавства користуватися його послугами споживач може не більше ніж 60 днів. Тому не виключено, що після закінчення зазначеного терміну бюджетна організація чи установа буде автоматично виключена з реєстру споживачів ПОН.

Більш детальну інформацію про процедуру підключення можна отримати на офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»: https://naftogaztrading.com.ua/news/for-clients і за телефоном (044) 300-25-50.

Якщо ви отримали повідомлення про припинення газопостачання від оператора ГРМ просимо звертатися за телефоном: (044) 300-25-50.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 07 грудня 2022

Акція від Portmone для клієнтів ГК «Нафтогаз України»: сплачуйте рахунок і вигравайте дві тисячі кубометрів газу*

Сервіс онлайн платежів Portmone оголошує розіграш серед клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Переможці акції зможуть виграти від 100 до 2000 кубометрів газу*. Розповідаємо деталі та умови участі.

Новини 23 листопада 2022

ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. 

Новини 01 листопада 2022

Повертаємо 100 грн за оплату газу з платіжною системою EasyPay

З 1 по 30 листопада 2022 Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з соціально-важливою платіжною системою EasyPay розігрують 100 грн для усіх клієнтів, які оплатять рахунок за спожитий газ.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного