ГК «Нафтогаз України» автоматизувала процес перевірки права власності для нових клієнтів

Новини 22 квітня 2021

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжує працювати над діджиталізацією послуг та оптимізацією бізнес-процесів. Компанія здійснила інтеграцію з державними реєстрами речових прав на нерухоме майно. Це дозволило пришвидшити та автоматизувати процес перевірки права власності у заявках-приєднаннях нових клієнтів ГК «Нафтогаз України»: якщо клієнт надав усі необхідні документи, а дані, вказані в заявці, є в реєстрі речових прав на нерухоме майно, то опрацювання файлів системою відбувається протягом 30 хвилин, а рішення про затвердження заявки займає 3–5 робочих днів. Після цього клієнт отримує на електронну пошту інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції.

«Наша компанія пропонує новий зручний клієнтський досвід на газовому ринку, здійснюючи справжню діджитал-революцію в комунальній сфері. Ми реалізовуємо безліч онлайн-сервісів, демонструючи можливості і переваги діджиталізації та підтверджуючи звання трендсеттера на ринку комунальних послуг. Завдяки інтеграції з державними реєстрами речових прав на нерухоме майно нам вдалося мінімізувати час, необхідний для опрацювання заявок нових клієнтів. Станом на сьогодні ми робимо це день у день, а далі від трьох до п’яти днів потрібно для приєднання клієнта на платформі ОГТСУ. Наші клієнти підтримали ініціативу компанії перевести максимум процесів в онлайн-площину. ГК «Нафтогаз України» обслуговує вже понад 900 тис. клієнтів, і 80% заявок було подано саме через онлайн-канали», ― наголосив Максим Рабінович, директор ГК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, документи, що підтверджують право власності на житло, – обов’язкова умова подачі заявки на зміну постачальника. Щоб переконатися, що саме автор заяви-приєднання є власником квартири чи будинка, куди буде здійснюватися газопостачання, а отже, клієнт має юридичне право змінювати постачальника, нова компанія має отримати копію чи фото документа, який підтверджує право власності на житло. Це правовстановлюючі документи або витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Перелік документів, що підтверджують право власності, насправді досить великий, і він змінювався декілька разів за роки незалежності України. Найбільш типові  правовстановлюючі документи, які підійдуть для зміни постачальника газу: договір щодо нерухомого майна (дарування, купівля-продаж тощо), свідоцтво про право на спадщину, свідоцтво про право власності, видане органом приватизації, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане до 1 січня 2013 року органом місцевого самоврядування або місцевою державною адміністрацією, судове рішення.

ГК «Нафтогаз України» як ціновий лідер встановлює для своїх клієнтів одні з найнижчих цін на газ на ринку. Ціна на блакитне паливо у квітні для побутових споживачів у рамках тарифного плану «Місячний» складає 6,86 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Вартість газу для клієнтів ПОН дорівнює 6.99 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки)

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 18 травня 2021

Стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна у відділеннях ТАСКОМБАНК та Страхової групи «ТАС»

Відтепер побутові клієнти можуть подати заявку на приєднання до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» у відділеннях банку ТАСКОМБАНК, а також через мережу агентів Страхової групи «ТАС». Послуга підключення доступна у майже 600 відділеннях банку й страхової групи в усіх областях України і є абсолютно безкоштовною для клієнтів.

Новини 12 травня 2021

Обрано переможців акції з EasyPay у квітні

Із 1 по 30 квітня 2021 року всі користувачі, які оплатили рахунки від ГК «Нафтогаз України» через EasyPay в особистому кабінеті на my.gas.ua, взяли участь у розіграші ста кешбеків у розмірі 200 гривень. Сто переможців було визначено 11 травня за допомогою онлайн-платформи random.org.

Новини 29 квітня 2021

Кількість заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» зросла у 5 разів

ГК «Нафтогаз України» підрахувала, що кількість щоденних заявок на приєднання до компанії зросла у п’ять разів. Окрім регіонів, які обслуговує постачальник «останньої надії», найбільше нових заявок Газопостачальна компанія отримала з Одеської, Закарпатської та Тернопільської областей.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного