ГК «Нафтогаз України» у квітні представить фіксовані тарифні плани для побутових клієнтів

Новини 25 березня 2021

ГК «Нафтогаз України» завершує розробку фіксованих тарифних планів, метою яких є захист українців від сезонних стрибків ціни на газ під час наступного опалювального сезону. Фіксовані цінові пропозиції команда ГК «Нафтогаз України» розробляє на основі власного досвіду реалізації тарифного плану «Річний», який компанія першою і єдиною серед постачальників на ринку запропонувала побутовим клієнтам у минулому році.

Як ціновий та ринковий лідер ГК «Нафтогаз України» одразу після запуску відкритого ринку газу у серпні 2020 року представила клієнтам тарифний план «Річний». Основна перевага цієї пропозиції полягає у можливості отримати без передплати необхідний об’єм газу, який клієнт споживає впродовж року, а також сплачувати за спожитий природний газ протягом 12 місяців за фіксованою щомісячною ціною. Навіть за умови сезонного зростання цін клієнти ГК «Нафтогаз України», які оформили тарифний план «Річний» у минулому році, сплачують за газ щомісяця за ціною 4,73 грн, 5,24 грн або 6,45 грн за куб. м (із ПДВ), в залежності від умов укладених договорів.

«Наша компанія підтримує рішення уряду щодо введення газового продукту з фіксованою ціною, перевагами якого клієнти зможуть скористатися вже з травня. Восени минулого року у процесі зміни постачальника популярність річного продукту виправдала всі очікування. У заявках на приєднання до ГК «Нафтогаз України» кожен третій наш клієнт у якості бажаного тарифного плану вказував саме «Річний». Ми стали першою компанією, яка розробила фіксовану цінову пропозицію та успішно реалізувала її на ринку. Досвід ГК «Нафтогаз України» став бенчмарком і для уряду, і для регулятора, і для інших постачальників для розробки загальноринкового рішення, яке б захистило українців від сезонних цінових коливань. Цього року ми ще приємно здивуємо клієнтів вигідними пропозиціями, тарифними планами та їхньою різноманітністю, бо вважаємо однією з головних задач нашої компанії — драйвити конкуренцію на газовому ринку та, як наслідок, забезпечувати його розвиток», — зазначив Максим Рабінович, директор дивізіону «Роздрібний бізнес» Групи Нафтогаз.

Тарифний план з фіксованою ціною, який впроваджуватимуть для захисту споживачів, буде надаватися за замовчуванням усіма газопостачальними компаніями, як це передбачено проектом рішення НКРЕКП. При цьому кожен споживач зможе змінювати річний тарифний план упродовж року на місячний, а також у будь-який момент змінити постачальника газу.

Група Нафтогаз робитиме все можливе, щоб постачальники конкурували між собою, підвищуючи якість послуг та зменшуючи власну націнку. Водночас держава, використовуючи повноваження НКРЕКП та АМКУ, має контролювати, щоб постачальники пропонували своїм клієнтам річний продукт з обґрунтованою націнкою.

ГК «Нафтогаз України» до встановлення урядом граничної ціни на газ пропонувала своїм клієнтам до 40% вигіднішу ціну. Таку ціну компанія змогла забезпечити  завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на оптову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат — ГК «Нафтогаз України» не розбудовує широку мережу офлайнових сервісних центрів, а пропонує зручні сервіси онлайн та залучає для підключення та обслуговування відділення й офіси наших партнерів у рамках співпраці.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного