ГК «Нафтогаз України» відкрила новий партнерський центр обслуговування клієнтів у Полтаві

Новини 18 червня 2021

На Полтавщині розпочав роботу новий партнерський центр оплат та підключень для клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Відтепер жителі Полтави та прилеглих населених пунктів із питаннями щодо зміни постачальника газу та оплати рахунків ГК «Нафтогаз України» можуть звертатися безпосередньо до працівників центру за адресою: місто Полтава, вул. Івана Мазепи, 9, із понеділка по п’ятницю, 08:00 – 18:00 (без перерви), субота, 08:00 – 15:00.

Із питанням подачі заявки на приєднання до Газопостачальної компанії клієнти також можуть звертатися у локальний офіс підключення за адресою: м. Полтава, вул. Героїв-Чорнобильців, 1, із понеділка по п’ятницю, 08:00 – 18:00 (без перерви), субота, 08:00 – 15:00.

Нагадаємо, з 1 березня клієнтам компанії «Полтавагаз збут» на Полтавщині газ постачає ПОН – постачальник «останньої надії». Це тимчасове рішення, оскільки попередній постачальник не зміг забезпечувати природнім газом населення. Відтак ціна на газ у червні для жителів Полтавської області, які поки не заключили договір із ринковою газовою компанією, становить 11.59 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Надалі клієнти мають обрати ринкового постачальника і подати заявку на приєднання.

Приєднавшись до ГК «Нафтогаз України», жителі Полтавської області зможуть економити понад 30% на платіжках. Адже компанія запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Тобто економія у червні у порівнянні з ПОН дорівнює 3,63 грн на одному кубі.

Як стати клієнтом ГК «Нафтогаз України»? Подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна в центрі оплат та підключень (вул. Івана Мазепи, 9). Крім цього, клієнти можуть підключитися до постачальника:

 • онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24;
 • офлайн – у мережі банків Ощадбанк, ПУМБ, ТАСКОМБАНК, в офісах Страхової групи «ТАС», а також у відділеннях Нової пошти у районних центрах Полтавської області.

Для оформлення заявки клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати свій EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Якщо заявка була оформлена правильно, після її опрацювання протягом 3–5 робочих днів клієнт отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від ГК «Нафтогаз України». Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Нагадаємо, з 1 серпня 2020 року в Україні запрацював відкритий ринок газу. Відтепер українці самостійно можуть обрати собі постачальника газу. Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда», «Газотека» або ж зателефонувавши обраній газовій компанії.

Консультацію щодо зміни постачальника можна отримати у контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

 • +38 066 300 28 88,
 • +38 098 300 28 88,
 • +38 093 300 28 88.
Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 23 жовтня 2021

Нафтогаз готовий забезпечити газопостачання усіх бюджетних установ

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова забезпечити необхідними обсягами газу всі бюджетні установи та організації, а також заклади охорони здоров’я, що знаходяться у комунальній власності.

ПОН 21 жовтня 2021

Жителям Луганщини потрібно обрати ринкового постачальника газу й укласти з ним договір

З 20 жовтня одна з місцевих газопостачальних компаній припинила постачати газ своїм клієнтам у Луганській області. Відтепер 18 тисяч клієнтів отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування споживачів  і мають подати заявку й підключитися до нового постачальника.

Новини 04 жовтня 2021

Українці зекономлять вдвічі на платіжках за газ у жовтні, перейшовши від постачальника “останньої надії” до ГК “Нафтогаз України”

Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник “останньої надії” (ПОН) і які приєднаються до Газопостачальної компанії “Нафтогаз України”, мають можливість економити 52% на оплаті за газ у жовтні 2021 року. Це особливо актуально, адже початок опалювального сезону відбудеться за планом.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного