ГК «Нафтогаз України» залишив без змін ціни на газ у жовтні

Новини 29 вересня 2020

У жовтні ГК «Нафтогаз України» залишає ціни на природний газ на рівні вересневих. Жовтнева ціна блакитного палива в рамках тарифу «Місячний» становить 4,7 грн грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Варто зазначити, що місячна ціна до 45% нижче, у порівнянні з аналогічними тарифами в інших постачальників газу.

Жовтнева ціна в рамках тарифу «Річний» складає 5,24 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Пріоритет компанії – створення конкурентних та вигідних для клієнтів газових продуктів.  Важко спрогнозувати, що буде із ціною на газ в наступні періоди. Тому жовтень – чудовий час застрахуватися від можливого зростання цін в зимовий період.

Для цього компанія пропонує звернути увагу на один з базових тарифів – «Річний». Перед підключенням річного тарифу через особистий кабінет my.gas.ua клієнту буде запропоновано запланувати об’єм газу, який йому знадобиться впродовж наступних 12 місяців. На основі цього об’єму та фіксованого тарифу розраховується щомісячна оплата за газ. Тому клієнту не потрібно одразу робити передплату за замовлений газ. Оплата буде розподілена рівними частинами на наступні 12 місяців.

Важливо, що платіжки за спожитий газ в рамках річного тарифу будуть формуватися онлайн – в особистому кабінеті my.gas.ua чи через чат-бот GASUA.

Клієнти, які підключили тариф «Річний», платять фіксовану ціну за газ до 15 числа кожного місяця споживання. Ціна жовтня в рамках річного тарифу актуальна для тих клієнтів, які тільки планують зафіксувати ціну на блакитне паливо.

Для клієнтів з вже підключеним тарифом «Річний», ціни залишаються на тому рівні, на якому вони їх зафіксували при замовленні тарифу.

Стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна онлайн. Це зручно і швидко.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного