ГК «Нафтогаз України» залишив без змін ціни на газ у жовтні

Новини 29 вересня 2020

У жовтні ГК «Нафтогаз України» залишає ціни на природний газ на рівні вересневих. Жовтнева ціна блакитного палива в рамках тарифу «Місячний» становить 4,7 грн грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Варто зазначити, що місячна ціна до 45% нижче, у порівнянні з аналогічними тарифами в інших постачальників газу.

Жовтнева ціна в рамках тарифу «Річний» складає 5,24 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Пріоритет компанії – створення конкурентних та вигідних для клієнтів газових продуктів.  Важко спрогнозувати, що буде із ціною на газ в наступні періоди. Тому жовтень – чудовий час застрахуватися від можливого зростання цін в зимовий період.

Для цього компанія пропонує звернути увагу на один з базових тарифів – «Річний». Перед підключенням річного тарифу через особистий кабінет my.gas.ua клієнту буде запропоновано запланувати об’єм газу, який йому знадобиться впродовж наступних 12 місяців. На основі цього об’єму та фіксованого тарифу розраховується щомісячна оплата за газ. Тому клієнту не потрібно одразу робити передплату за замовлений газ. Оплата буде розподілена рівними частинами на наступні 12 місяців.

Важливо, що платіжки за спожитий газ в рамках річного тарифу будуть формуватися онлайн – в особистому кабінеті my.gas.ua чи через чат-бот GASUA.

Клієнти, які підключили тариф «Річний», платять фіксовану ціну за газ до 15 числа кожного місяця споживання. Ціна жовтня в рамках річного тарифу актуальна для тих клієнтів, які тільки планують зафіксувати ціну на блакитне паливо.

Для клієнтів з вже підключеним тарифом «Річний», ціни залишаються на тому рівні, на якому вони їх зафіксували при замовленні тарифу.

Стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна онлайн. Це зручно і швидко.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Робота ринку 27 травня 2020

Чим займаються газзбути та облгази?

На газовому ринку є два типи компаній, які працюють напряму із споживачами, – газзбути та облгази. Контролює їх роботу Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Робота ринку 14 травня 2020

Коли потрібно платити за газ?

Сьогодні побутові споживачі газу платять за ресурс після його використання. Ціна на газ, яку газопостачальні компанії отримують у НАК «Нафтогаз України», стає відома тільки наприкінці місяця споживання. Так передбачено урядовою постановою, яка регламентує порядок визначення ціни на газ для населення в період дії ПСО (постачання газу населенню на спеціальних умовах). Тож Нафтогаз спочатку відпускає газ газопостачальним компаніям для потреб населення, а вже потім дізнається, скільки цей газ коштуватиме. Згодом, у клієнтів газопостачальних компаній можуть з'явитися й інші варіанти оплати: передплата, оплата рівними частинами впродовж року тощо. Але це буде тільки після того, як закінчиться ринкове регулювання – режим ПСО.

Letter

Viber

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

Telegram

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного