Інформуємо про закінчення строку виконання функцій та обов’язків постачальника «останньої надії»

Новини 23 липня 2023

Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 917-р визначено  постачальником «останньої надії» та протягом останніх трьох років було гарантом газопостачання для споживачів, що залишились без постачальника, інформує про закінчення строку виконання своїх функцій та обов’язків постачальника «останньої надії» з 22.07.2023 року.

Положеннями статті 15 Закону України «Про ринок природного газу» встановлено, що постачальник «останньої надії» визначається Кабінетом Міністрів України строком на три роки за результатами конкурсу.

Зважаючи на закінчення встановленого законом строку, починаючи з 23.07.2023 року у ТОВ «ГК «Нафтогаз України» будуть відсутні підстави та технічна можливість забезпечити споживачів постачальника «останньої надії» необхідними обсягами природного газу у всій зоні балансування.

Протягом останніх трьох років Товариство як постачальник «останньої надії» поставило газ понад 9 млн домогосподарств, а також майже 8 тис непобутових споживачів, серед яких, зокрема: підприємства теплокомуненерго, а також ті, що виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності і продовольчої безпеки.

Усвідомлюючи свою особливу стратегічну місію постачальника «останньої надії» та велику соціальну відповідальність, Товариство належним чином виконало взяті на себе обов’язки щодо надійного та безперервного постачання природного газу споживачам. ГК «Нафтогаз України» залишається надійним постачальником газу за всіма своїми договорами.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного