Кабінет Міністрів України поклав спеціальні обов’язки на ГК «Нафтогаз України»

Новини 27 грудня 2022

Кабінет Міністрів України поклав спеціальні обов’язки на Газопостачальну компанію «Нафтогаз України» в частині постачання газу гуртожиткам. Про це йдеться у Постанові № 1429 від 23 грудня 2022 року.

З 1 листопада 2022 року по 31 березня 2023 року включно ГК «Нафтогаз України» здійснює постачання природного газу підприємствам, установам, організаціям, на балансі яких перебувають гуртожитки (та/або інші житлові будівлі, у яких постійно або тимчасово проживають побутові споживачі), в обсягах та для цілей забезпечення природним газом побутових споживачів, які мешкають у гуртожитках.

Тариф на газ для гуртожитків становить 7420 гривень з урахуванням ПДВ за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).

Основна умова постачання природного газу таким підприємствам, установам, організаціям — це письмове звернення до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» та надання довідки, яка підтверджує перебування на їх балансі гуртожитку (та/або іншої житлової будівлі, у якій постійно або тимчасово проживають побутові споживачі).

Відповідний пакет документів необхідно направити на поштову адресу: 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 1А, отримувач «ТОВ «ГК «Нафтогаз України» або на [email protected]

Для додаткових уточнень звертайтеся до контакт-центру: 

+38 066 300 28 88
+38 098 300 28 88
+38 093 300 28 88
Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 лютого 2024

Знайшли невідповідність у ваших даних на ресурсах ГК “Нафтогаз України” – відтепер все можна виправити у 3 кроки

Відтепер змінити прізвище, номер телефона або електронну пошту на ресурсах ГК “Нафтогаз України” можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.

Новини 08 лютого 2024

Стати нашим клієнтом тепер ще простіше

Завдяки інтеграції ГК «Нафтогаз України» та мобільного застосунку Дія приєднуйтеся до компанії в декілька кліків.

Через застосунок Дія ви можете надіслати копію  РНОКПП(ІПН) або ID – картки, щоб автоматично заповнити деякі поля у заяві. І вам не потрібно буде вписувати їх вручну.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного