Кабінет Міністрів України поклав спеціальні обов’язки на ГК «Нафтогаз України»

Новини 27 грудня 2022

Кабінет Міністрів України поклав спеціальні обов’язки на Газопостачальну компанію «Нафтогаз України» в частині постачання газу гуртожиткам. Про це йдеться у Постанові № 1429 від 23 грудня 2022 року.

З 1 листопада 2022 року по 31 березня 2023 року включно ГК «Нафтогаз України» здійснює постачання природного газу підприємствам, установам, організаціям, на балансі яких перебувають гуртожитки (та/або інші житлові будівлі, у яких постійно або тимчасово проживають побутові споживачі), в обсягах та для цілей забезпечення природним газом побутових споживачів, які мешкають у гуртожитках.

Тариф на газ для гуртожитків становить 7420 гривень з урахуванням ПДВ за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).

Основна умова постачання природного газу таким підприємствам, установам, організаціям — це письмове звернення до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» та надання довідки, яка підтверджує перебування на їх балансі гуртожитку (та/або іншої житлової будівлі, у якій постійно або тимчасово проживають побутові споживачі).

Відповідний пакет документів необхідно направити на поштову адресу: 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 1А, отримувач «ТОВ «ГК «Нафтогаз України» або на [email protected]

Для додаткових уточнень звертайтеся до контакт-центру: 

+38 066 300 28 88
+38 098 300 28 88
+38 093 300 28 88
Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 15 серпня 2023

З 15 серпня клієнти Івано-Франківськгазу, Хмельницькгазу та Миколаївгазу обслуговуватимуться через сервіси ГК «Нафтогаз України»

У зв’язку з переходом АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Хмельницькгаз» і АТ «Миколаївгаз» до Групи Нафтогаз усі клієнти цих компаній користуватимуться сервісами обліку газу Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Новини 26 липня 2023

Оформлюйте субсидію за спрощеною процедурою: нові вимоги та корисні посилання

Цьогоріч держава спростила механізм оформлення субсидій. Відтепер, якщо у вас немає змоги платити за комунальні послуги в повному обсязі, субсидію можна отримати без довідки про доходи, достатньо лиш подати заяву.

Зробити це можна будь-яким зручним для вас способом...

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного