Кількість заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» зросла у 5 разів

Новини 29 квітня 2021

Після оголошення постачальниками цін на газ у рамках річних тарифних планів конкуренція на відкритому ринку газу активно зростає, як і кількість клієнтів, які скористалися чи планують скористатися перевагами вільного вибору газової компанії. Зокрема, ГК «Нафтогаз України» запропонувала клієнтам одну з найкращих цін на газ серед річних тарифних планів – клієнти компанії можуть зекономити до 40% в залежності від ціни поточного постачальника. ГК «Нафтогаз України» підрахувала, що кількість щоденних заявок на приєднання до компанії зросла у п’ять разів. Окрім регіонів, які обслуговує постачальник «останньої надії», найбільше нових заявок Газопостачальна компанія отримала з Одеської, Закарпатської та Тернопільської областей.

«Для нашої компанії збільшення кількості клієнтів – це ціль, яка йде невідривно від ще одного пріоритетного напряму – активного розвитку сервісів та покращення клієнтського досвіду. Наша команда системно працює над вивченням нашого існуючого і потенційного клієнта, і на основі цього розробляє сервіси та продукти, які б максимально задовольняли споживачів. Наприклад, ми регулярно досліджуємо NPS – індекс лояльності клієнтів, а також проводимо опитування щодо їхнього рівня задоволеності – CSI. Висновки допомагають визначити потенційні драйвери зростання, які ми враховуємо під час підготовки бізнес-стратегії, формування продуктів та розвитку каналів взаємодії із нашими клієнтами. У результаті, це допомогло нам підвищити задоволеність клієнтів на 10% – із 67% до 77%, а лояльність – у понад два рази – до 69 процентних пунктів», – наголосив директор ГК «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

Для подачі заявок клієнти активно використовують зручні діджитал-сервіси, які пропонує ГК «Нафтогаз України». Так, 85% нових заяв було подано онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24. Така процедура подачі заявки займає до 15 хвилин, а більшість процесів подальшої перевірки документів є автоматизованими. Ще 15% клієнтів приєдналися до постачальника офлайн – у відділеннях партнерів ГК «Нафтогаз України», а саме банків ПУМБ, Ощадбанк та через мережу агентів СГ «ТАС». За прогнозами ГК «Нафтогаз України», після завершення локдауну кількість офлайн-заявок істотне зросте.

Станом на сьогодні ГК «Нафтогаз України» обслуговує вже понад 13% ринку, постачаючи газ 950 тис. домогосподарств. Ще 660 тис. клієнтів компанія забезпечує газом як постачальник «останньої надії».

Нагадаємо, відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, компанія ГК «Нафтогаз України» з 1 травня 2021 року автоматично переводить клієнтів на новий річний тарифний план – «Фіксований». Компанія запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку. Відтак, ціна на блакитне паливо від ГК «Нафтогаз України», яку компанія встановлює з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року, дорівнює 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Якщо клієнт бажає отримувати газ від ГК «Нафтогаз України», необхідно подати заяву-приєднання. Для її оформлення клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Якщо заявка та документи були оформлені належним чином, після її опрацювання компанією клієнт протягом трьох робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код. Перехід до ГК «Нафтогаз України» відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від ГК «Нафтогаз України». Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 18 травня 2021

Стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна у відділеннях ТАСКОМБАНК та Страхової групи «ТАС»

Відтепер побутові клієнти можуть подати заявку на приєднання до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» у відділеннях банку ТАСКОМБАНК, а також через мережу агентів Страхової групи «ТАС». Послуга підключення доступна у майже 600 відділеннях банку й страхової групи в усіх областях України і є абсолютно безкоштовною для клієнтів.

Новини 12 травня 2021

Обрано переможців акції з EasyPay у квітні

Із 1 по 30 квітня 2021 року всі користувачі, які оплатили рахунки від ГК «Нафтогаз України» через EasyPay в особистому кабінеті на my.gas.ua, взяли участь у розіграші ста кешбеків у розмірі 200 гривень. Сто переможців було визначено 11 травня за допомогою онлайн-платформи random.org.

Новини 29 квітня 2021

Кількість заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» зросла у 5 разів

ГК «Нафтогаз України» підрахувала, що кількість щоденних заявок на приєднання до компанії зросла у п’ять разів. Окрім регіонів, які обслуговує постачальник «останньої надії», найбільше нових заявок Газопостачальна компанія отримала з Одеської, Закарпатської та Тернопільської областей.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного