На сервери ГК «Нафтогаз України» здійснили DDoS-атаку

Новини 29 грудня 2020

Учора, 28 грудня, на сервери газопостачальної компанії «Нафтогаз України» було здійснено DDoS-атаку, яка стала причиною технічних збоїв у роботі з заявками та зверненнями клієнтів. Ми пов’язуємо такі хакерські дії з тим, що ГК «Нафтогаз України» запропонувала одну з кращих цін на ринку газу для населення. Ось уже кілька місяців поспіль компанія має більше 10 тисяч заявок щодня на приєднання нових клієнтів, тож об’єктом атаки замовники обрали саме сайт gas.ua, на якому можна здійснити підключення до постачальника.

Ми вважаємо такі дії активною спробою підірвати роботу відкритого ринку газу, перешкодити чесній конкуренції та завадити переходу клієнтів до ГК «Нафтогаз України», яка стабільно пропонує своїм клієнтам до 40% вигідніші ціни, ніж більшість газопостачальних компаній.

Станом на сьогодні роботу серверів вдалося оперативно відновити. Ми перепрошуємо за тимчасові незручності, які виникли у користувачів онлайн-сервісів компанії. Спеціалісти служби безпеки компанії будуть з’ясовувати інформацію щодо замовників DDoS-атаки.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного