Нафтогаз забезпечить усіх побутових споживачів, що втратили постачальника, газом за фіксованою ціною 7,96 грн за кубометр

ПОН 09 грудня 2021

9 грудня 2021 р., м. Київ – Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» підключить усіх побутових споживачів, що наразі отримують газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), до річного тарифного плану «Фіксований» з найвигіднішою ціною на ринку — 7,96 грн/куб.м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Відповідне рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 9 грудня 2021 року.

В результаті ще 445 тисяч українських домогосподарств отримуватимуть газ за ціною 7,96 грн/ куб.м. Без підключення до річного тарифного плану «Фіксований» їм довелося б оплачувати газ за ціною ПОН, що законодавчо прив’язана до спотових ринкових цін та станом на 8 грудня вже сягнула 46,22 грн/куб.м

Нагадуємо, що 29 листопада 2021 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії».

Відповідно до цього закону 1 грудня 2021 року ГК «Нафтогаз України» звернулася з офіційним запитом до НКРЕКП щодо підключення всіх побутових клієнтів ПОН на умовах базової річної пропозиції.

Довідка

Ціна для клієнтів ПОН розраховується щомісячно за спеціальною формулою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 року № 1102.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 січня 2022

ГК «Нафтогаз України» запускає реферальну програму «Запроси друга» для своїх клієнтів

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам взяти участь у реферальній програмі «Запроси друга». Це перша така програма серед компаній, які надають комунальні послуги.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного