Оператор ГТС України знову підключив клієнтів до ГК «Нафтогаз України» заднім числом

Новини 06 липня 2022

5 липня 2022 року Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» отримала інформацію про те, що Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ) переніс усі відбори газу побутових споживачів ДП «КиївГазЕнерджи», ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «Тернопільміськгаз», ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» і ТОВ «Черкасигаз Збут» починаючи з травня на Нафтогаз.

Це вже друге подібне рішення ОГТСУ за останній місяць, яке ухвалено заднім числом без нашого відома та погодження.

Нагадаємо, у червні 1,3 млн клієнтів, які раніше отримували газ від ДП «КиївГазЕнерджи», ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «Тернопільміськгаз», ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» і ТОВ «Черкасигаз Збут», були переведені на постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує ГК «Нафтогаз України».

Ми розуміємо, що клієнти цих компаній проводили розрахунок за попередній період з вищезгаданими компаніями, проте з огляду на рішення ОГТСУ поставку газу за травень та червень 2022 року здійснював Нафтогаз.

Звертаємо увагу, що згідно з постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2496 попередні постачальники мали передбачити свою нездатність продовжувати постачання природного газу і завчасно (не пізніше ніж через три робочі дні після дня, коли стало відомо про відповідні обставини) повідомити про це всіх споживачів.

ГК «Нафтогаз України» продовжує захищати інтереси українців, особливо під час воєнного стану. Ми інформуємо всіх споживачів про зміни, зокрема про те, що вони автоматично підключені до річного тарифного плану «Фіксований» — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Усі клієнти можуть отримати роз’яснення щодо ситуації, яка склалася, у попередньої газопостачальної компанії.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 07 грудня 2022

Акція від Portmone для клієнтів ГК «Нафтогаз України»: сплачуйте рахунок і вигравайте дві тисячі кубометрів газу*

Сервіс онлайн платежів Portmone оголошує розіграш серед клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Переможці акції зможуть виграти від 100 до 2000 кубометрів газу*. Розповідаємо деталі та умови участі.

Новини 23 листопада 2022

ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. 

Новини 01 листопада 2022

Повертаємо 100 грн за оплату газу з платіжною системою EasyPay

З 1 по 30 листопада 2022 Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з соціально-важливою платіжною системою EasyPay розігрують 100 грн для усіх клієнтів, які оплатять рахунок за спожитий газ.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного