Отримувати газ за ціною 7,96 грн стало ще простіше: ГК «Нафтогаз України» реалізувала на сайті подачу заявки з BankID НБУ

Новини 15 липня 2021

Клієнти — побутові споживачі природного газу — відтепер можуть скористатися своїм BankID НБУ для максимально швидкої та зручної ідентифікації на сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (ГК «Нафтогаз України») — gas.ua. Така можливість стала доступною завдяки інтеграції системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA на онлайн-платформу Газопостачальної компанії. Рішенням можуть скористатися клієнти 36 банків в Україні, які є користувачами будь-якого інтернет-банкінгу чи мобільного банкінгу. Таким чином приєднатися до ГК «Нафтогаз України» стало ще простіше, а всі клієнти постачальника отримуватимуть газ за однією з найвигідніших цін на ринку – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у річному тарифному плані «Фіксований».

Нове рішення дозволяє клієнтам під час подачі заявки на приєднання до ГК «Нафтогаз України» пройти процедуру ідентифікації на сайті за кілька секунд, а частину інформації, необхідної для зміни газової компанії, автоматично підвантажити у форму заяви-приєднання після підтвердження відповідного запиту у мобільному застосунку банку або системі інтернет-банкінгу. Окрім цього, використання клієнтом BankID НБУ скасовує вимогу додавати скан довідки РНОКПП (раніше — ІПН, індивідуальний податковий номер) та паспорта у заявку.

Компанія продовжує працювати над спрощенням процесу зміни постачальника. Для прикладу, уже кожен десятий новий клієнт користується Дією для приєднання до ГК «Нафтогаз України» після запуску рішення наприкінці червня. Станом на сьогодні тисячі клієнтів Газопостачальної компанії проходять процедуру зміни постачальника за лічені хвилини без потреби друкувати чи підписувати фізично заявку. Це стало можливим завдяки низці рішень компанії, серед яких реалізація кваліфікованого електронного підпису (КЕП або ЕЦП) на онлайн-платформі компанії gas.ua, інтеграція з Дія та ID.GOV.UA, автоматизація процесу перевірки права власності для нових клієнтів, реалізація обміну даними в електронному форматі з органами соцзахисту.

«Завдяки низці рішень уже сьогодні наші клієнти проходять шлях зміни постачальника за кілька хвилин у повністю безпаперовому форматі, без потреби друкувати, підписувати, відправляти документи чи кудись їхати. Якщо ви користувач Дії чи BankID НБУ і ви офіційно зареєстрований власник житла, у якого є електронний підпис, процес зміни постачальника газу для вас – це кілька натисків на сайті gas.ua. Все максимально зручно та оперативно. Ще рік тому, коли зміна постачальника займала до 90 днів, сервіси, які ми пропонуємо сьогодні, здавалися чимось недосяжним. А сьогодні ми констатуємо, що 88% побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» подали заявку на приєднання онлайн», — наголосив директор ГК «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

Як скористатися BankID НБУ під час заповнення заявки?

Перейдіть на офіційний сайт ГК «Нафтогаз України» gas.ua у розділ «Стати нашим клієнтом», оберіть варіант подачі заявки «Сайт» та натисніть «Подати заявку». Серед зазначених на сайті способів заповнення заявки оберіть ID.GOV.UA. Система запропонує вам обрати банк, за допомогою BankID НБУ якого ви здійснюватимете ідентифікацію. Після вибору пройдіть авторизацію за процедурою, яку запропонує саме ваш банк. Після цього на вашому смартфоні або в системі інтернет-банкінгу потрібно підтвердити ідентифікацію, надавши доступ до вашої контактної інформації, ваших паспортних даних та РНОКПП (ІПН). Підтвердіть остаточно згоду на передачу та обробку особистих даних на сайті ID.GOV.UA. Після цього на екрані з’явиться ваша заявка на приєднання до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» із частково заповненими даними. Доповніть деякі поля необхідною інформацією для зміни постачальника. Щоб завершити процес, натисніть «Сформувати файл заявки» та підпишіть її зручним для вас способом — електронним підписом (КЕП) або від руки. 

Довідково

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» — частина державної Групи Нафтогаз. Компанія є надійним постачальником зі стабільним ресурсом і обслуговує вже понад 1,6 млн клієнтів (включно з клієнтами постачальника «останньої надії»), що дорівнює 13% роздрібного ринку. Починаючи з серпня 2020 року, компанія пропонує клієнтам вигідні ціни на газ. Із 1 травня 2021 року відповідно до Постанови НКРЕКП усі постачальники автоматично перевели своїх клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року. Так, ГК «Нафтогаз України» встановила одну з найвигідніших цін – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека».

Нагадуємо, клієнти можуть подати заявку на підключення до ГК «Нафтогаз України»: онлайн – на сайті gas.ua чи Приват24, а також офлайн – у мережі банків Ощадбанк, ПУМБ, ТАСКОМБАНК, у відділеннях Страхової групи «ТАС» та у відділеннях Нової пошти у Полтавській області. Після опрацювання заявки та за умови надання усіх необхідних документів клієнт протягом 3–5 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції на свою електронну адресу. Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Коли перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Більше інформації про підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати в контакт-центрі компанії за телефонами: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного