​Нові клієнти можуть отримати роз’яснення ситуації у Оператора ГТС України

Новини 24 червня 2022

У ситуації, коли 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (де передача показань відбувається через клієнтський простір 104.ua) та ТОВ «Одесагаз-Постачання» газу не змогли виконувати свої функції з 1 травня 2022 року, понад 8,8 млн українських домогосподарств були автоматично переведені до надійної газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Це відбулося через відсутність ресурсу у вищезгаданих постачальників.

Згідно постанови НКРЕКП № 2496 від 30.09.2015 ці постачальники, які мали передбачити свою нездатність продовжувати постачання природного газу своєму споживачу, мали завчасно (не пізніше ніж через три робочі дні після дня, коли йому стало відомо про відповідні обставини) повідомити про це всіх споживачів. Зі свого боку ГК «Нафтогаз України» не володіла інформацією про припинення газопостачання для 10 млн українських домогосподарств й отримала цю інформацію після 10 червня 2022 року, під час процесу формування рахунків за спожитий газ у попередньому періоді.

Звертаємо увагу, що рішення про підключення до реєстру клієнтів Нафтогазу постфактум з 1 травня 2022 року ухвалив Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ).

Усі клієнти можуть отримати роз’яснення щодо ситуації, яка склалася, в Оператора газотранспортної системи України, звернувшись на електронну скриньку [email protected] або на телефон контакт-центру (044) 239-77-77, або у попередньої газопостачальної компанії.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 червня 2024

Сервіси ГК “Нафтогаз України” стають ще доступнішими

Відтепер послуги ГК «Нафтогаз України» доступні для всіх споживачів в терміналах city24. Це вже четверта термінальна мереж серед платіжних систем та банків України, яка стала партнером ГК "Нафтогаз України".

Новини 25 квітня 2024

9 з 10 клієнтів ГК "Нафтогаз України" задоволені послугами компанії – дослідження

За рік ГК "Нафтогаз України" змогла підвищити рівень задоволеності своїх клієнтів (CSI) та досягла позначки у 88% задоволених споживачів. Про це свідчать результати досліджень, які компанія системно проводить для отримання зворотного зв’язку та покращення власної роботи. 

Новини 23 квітня 2024

Ціна на газ для домогосподарств залишиться незмінною щонайменше ще на рік – Олексій Чернишов

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ).

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного