Споживачі газу у кількох областях можуть передавати дані лічильника через сайт та чат-бот ГК «Нафтогаз України»

Новини 03 лютого 2021

Із лютого місяця завдяки співпраці Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» з АТ «Херсонгаз» та ПАТ «Донецькоблгаз» побутові споживачі у Херсонській та Донецькій областях отримали можливість передавати дані лічильника через сайт та чат-бот ГК «Нафтогаз України». Якщо споживач є клієнтом Газопостачальної компанії, передати об’єми операторам ГРМ можна онлайн у кілька кліків – в особистому кабінеті на сайті gas.ua або в чат-боті GASUA у Viber та Telegram. ГК «Нафтогаз України» відкрита до співпраці з іншими операторами ГРМ, щоб разом забезпечити для клієнтів максимально зручні процеси передачі даних газових лічильників.

Щоб розпочати спілкування у чат-боті компанії, зайдіть у Viber або Telegram, введіть у рядок пошуку GASUA і знайдіть чат-бот ГК «Нафтогаз України». Ви також можете перейти у чат-бот, відсканувавши QR-код на сайті gas.ua – просто натисніть на жовтий значок із повідомленням у правому нижньому куті на сайті. Для того, щоб передати дані лічильника у чат-боті, оберіть у головному меню опцію «Передати показники». Далі введіть ваш особовий рахунок (якщо ви вже користувалися чат-ботом, він запропонує номер вашого рахунка автоматично) і вкажіть п’ять цифр показників лічильника.

Якщо ви бажаєте передати показники на сайті компанії gas.ua, увійдіть до вашого особистого кабінету та оберіть опцію «Внести показники» у верхній частині сайту. Далі у полі «Поточний показник» зазначте п’ять цифр показників лічильника.

Звертаємо увагу, що передати показники лічильників через сервіси ГК «Нафтогаз України» можна раз на місяць. Газопостачальна компанія не нараховує об’єми. АТ «Херсонгаз» та ПАТ «Донецькоблгаз» напряму отримують інформацію, яку передали споживачі, і надалі обробляють дані та нараховують об’єми. Із додатковими питаннями щодо прийому інформації та деталей нарахування клієнти можуть звертатися до АТ «Херсонгаз» та ПАТ «Донецькоблгаз».

Нагадуємо, передавати показники лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця. ГК «Нафтогаз України» як постачальник газу при формуванні рахунків використовує дані операторів ГРМ, як цього вимагає законодавство. Постачальник бере надану облгазом інформацію і множить кубічні метри спожитого клієнтом газу на тариф, зафіксований у конкретного споживача.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 02 березня 2021

Жителі Полтавщини мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Із 1 березня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам на території Полтавської області. Відучора полтавчани отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

Новини 26 лютого 2021

Понад 10 тисяч клієнтів підключилися до ГК «Нафтогаз України» у відділеннях ПУМБ

Із жовтня минулого року співробітники банку ПУМБ опрацювали понад 12 000 звернень клієнтів щодо зміни постачальника газу та допомогли укласти договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України» для більше 10 000 клієнтів. Серед найактивніших регіонів з подачі заявок на приєднання до Газопостачальної компанії у мережі ПУМБ – Херсонська, Львівська та Одеська області. 

ПОН 24 лютого 2021

Мешканці Коростишева та району мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Із лютого ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ» припинило постачати газ своїм клієнтам на території оператора ГРМ ПАТ «Коростишівгаз». Відтоді мешканці міста Коростишів та Коростишівського району отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного