Тариф на газ для побутових клієнтів залишається незмінним

Новини 27 червня 2022

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств. Усі ці клієнти вже отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Ціна актуальна та діє до 1 травня 2023 року.

Відповідне рішення ухвалив Оператор газотранспортної системи України та Міністерство енергетики України №198 від 08.06.2022. Звертаємо увагу, що станом на 25 червня 2022 року, в реєстрі постачальника «останньої надії» відсутні побутові споживачі.

Інформація, яка була поширена в низці засобів масової інформації стосовно того, що «"Нафтогаз" не знає, за скільки продаватиме газ мільйонам споживачів вже за тиждень» є маніпулятивною.

Просимо засоби масової інформації бути максимально виваженими у розповсюдженні соціально чутливої інформації.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного