Темпи подачі заявок на підключення до ГК «Нафтогаз України» зростають

Новини 16 листопада 2020

З кінця жовтня поточного року кількість заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» зросла до 2-5 тисяч на день. Більшість з них надходить через сайт gas.ua та сайт Приват24.

У зв’язку із суттєвим збільшенням кількості звернень, строк оформлення нового клієнта наразі становить 5-7 робочих днів.

Зазначені строки переведення витримуються, коли клієнт правильно заповнив заяву на приєднання та подав повний пакет документів (якщо подача відбулася через сайт gas.ua).

Якщо клієнт подав неповний пакет документів чи неправильно заповнив заявку на приєднання, спеціалісти компанії впродовж 5-7 днів повідомлять про необхідність надіслати необхідні документи чи знову заповнити заяву. В такому випадку процес приєднання нового клієнта може тривати до 21 дня, оскільки заявки доводиться опрацьовувати вручну. Зараз близько 40% заявок потребують доопрацювання саме в ручному режимі.

При подачі заявки через сайт gas.ua чи електронну пошту потрібно одразу подавати копію ІПН, права власності чи розпорядження житлом, останню платіжку за газ. Якщо об’єкт газопостачання має кількох власників, то заяву на приєднання мають підписати усі власники.

При заповнені заяви на приєднання через gas.ua чи Приват24, необхідно правильно зазначати EIC-код. Через сайт Приват24 заяву на приєднання має право подавати тільки власник об’єкта газопостачання.

Після того, як відбудеться приєднання клієнта до ГК «Нафтогаз України», йому на електронну пошту надійде повідомлення, де буде зазначений новий особовий рахунок та інша корисна інформацію щодо наявних сервісів компанії.

Нагадаємо, що в листопаді ціна газу від ГК «Нафтогаз України» в рамках тарифу «Місячний» становить 6,33 грн/куб.м. з ПДВ. Це в середньому на 40% нижче, ніж у більшості інших постачальників газу. В рамках тарифу «Річний» ціна газу становить 6,45 грн/куб.м. з ПДВ.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 02 березня 2021

Жителі Полтавщини мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Із 1 березня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам на території Полтавської області. Відучора полтавчани отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

Новини 26 лютого 2021

Понад 10 тисяч клієнтів підключилися до ГК «Нафтогаз України» у відділеннях ПУМБ

Із жовтня минулого року співробітники банку ПУМБ опрацювали понад 12 000 звернень клієнтів щодо зміни постачальника газу та допомогли укласти договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України» для більше 10 000 клієнтів. Серед найактивніших регіонів з подачі заявок на приєднання до Газопостачальної компанії у мережі ПУМБ – Херсонська, Львівська та Одеська області. 

ПОН 24 лютого 2021

Мешканці Коростишева та району мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Із лютого ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ» припинило постачати газ своїм клієнтам на території оператора ГРМ ПАТ «Коростишівгаз». Відтоді мешканці міста Коростишів та Коростишівського району отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного