Темпи подачі заявок на підключення до ГК «Нафтогаз України» зростають

Новини 16 листопада 2020

З кінця жовтня поточного року кількість заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» зросла до 2-5 тисяч на день. Більшість з них надходить через сайт gas.ua та сайт Приват24.

У зв’язку із суттєвим збільшенням кількості звернень, строк оформлення нового клієнта наразі становить 5-7 робочих днів.

Зазначені строки переведення витримуються, коли клієнт правильно заповнив заяву на приєднання та подав повний пакет документів (якщо подача відбулася через сайт gas.ua).

Якщо клієнт подав неповний пакет документів чи неправильно заповнив заявку на приєднання, спеціалісти компанії впродовж 5-7 днів повідомлять про необхідність надіслати необхідні документи чи знову заповнити заяву. В такому випадку процес приєднання нового клієнта може тривати до 21 дня, оскільки заявки доводиться опрацьовувати вручну. Зараз близько 40% заявок потребують доопрацювання саме в ручному режимі.

При подачі заявки через сайт gas.ua чи електронну пошту потрібно одразу подавати копію ІПН, права власності чи розпорядження житлом, останню платіжку за газ. Якщо об’єкт газопостачання має кількох власників, то заяву на приєднання мають підписати усі власники.

При заповнені заяви на приєднання через gas.ua чи Приват24, необхідно правильно зазначати EIC-код. Через сайт Приват24 заяву на приєднання має право подавати тільки власник об’єкта газопостачання.

Після того, як відбудеться приєднання клієнта до ГК «Нафтогаз України», йому на електронну пошту надійде повідомлення, де буде зазначений новий особовий рахунок та інша корисна інформацію щодо наявних сервісів компанії.

Нагадаємо, що в листопаді ціна газу від ГК «Нафтогаз України» в рамках тарифу «Місячний» становить 6,33 грн/куб.м. з ПДВ. Це в середньому на 40% нижче, ніж у більшості інших постачальників газу. В рамках тарифу «Річний» ціна газу становить 6,45 грн/куб.м. з ПДВ.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 02 вересня 2021

«Полтавагаз збут» удруге припиняє постачати газ клієнтам

з 1 вересня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам. Відучора ці споживачі отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Надалі для безперебійного газопостачання колишні клієнти «Полтавагаз збут» мають обрати та підключитися до ринкового постачальника.

Енергоефективність 28 серпня 2021

ГК «Нафтогаз України» реалізувала можливість кредитування купівлі та встановлення енергоефективного газового обладнання

ГК «Нафтогаз України» спільно з партнерами пропонує вигідні та зручні кредити для модернізації системи опалення у квартирах та будинках побутових клієнтів – споживачів газу. 

Новини 26 серпня 2021

Перейшовши від постачальника «останньої надії» до ГК «Нафтогаз України», українці економлять 34% на платежах за газ

Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН) і які приєднаються до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», мають можливість економити майже 34% на платежах за газ у вересні.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного