Темпи подачі заявок на підключення до ГК «Нафтогаз України» зростають

Новини 16 листопада 2020

З кінця жовтня поточного року кількість заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» зросла до 2-5 тисяч на день. Більшість з них надходить через сайт gas.ua та сайт Приват24.

У зв’язку із суттєвим збільшенням кількості звернень, строк оформлення нового клієнта наразі становить 5-7 робочих днів.

Зазначені строки переведення витримуються, коли клієнт правильно заповнив заяву на приєднання та подав повний пакет документів (якщо подача відбулася через сайт gas.ua).

Якщо клієнт подав неповний пакет документів чи неправильно заповнив заявку на приєднання, спеціалісти компанії впродовж 5-7 днів повідомлять про необхідність надіслати необхідні документи чи знову заповнити заяву. В такому випадку процес приєднання нового клієнта може тривати до 21 дня, оскільки заявки доводиться опрацьовувати вручну. Зараз близько 40% заявок потребують доопрацювання саме в ручному режимі.

При подачі заявки через сайт gas.ua чи електронну пошту потрібно одразу подавати копію ІПН, права власності чи розпорядження житлом, останню платіжку за газ. Якщо об’єкт газопостачання має кількох власників, то заяву на приєднання мають підписати усі власники.

При заповнені заяви на приєднання через gas.ua чи Приват24, необхідно правильно зазначати EIC-код. Через сайт Приват24 заяву на приєднання має право подавати тільки власник об’єкта газопостачання.

Після того, як відбудеться приєднання клієнта до ГК «Нафтогаз України», йому на електронну пошту надійде повідомлення, де буде зазначений новий особовий рахунок та інша корисна інформацію щодо наявних сервісів компанії.

Нагадаємо, що в листопаді ціна газу від ГК «Нафтогаз України» в рамках тарифу «Місячний» становить 6,33 грн/куб.м. з ПДВ. Це в середньому на 40% нижче, ніж у більшості інших постачальників газу. В рамках тарифу «Річний» ціна газу становить 6,45 грн/куб.м. з ПДВ.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного