Відтепер клієнти ГК «Нафтогаз України» можуть скористатися Дією для приєднання до компанії

Новини 30 червня 2021

Побутові споживачі природного газу відтепер можуть скористатися Дією для швидкого та зручного приєднання до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (ГК «Нафтогаз України») на сайті компанії gas.ua.

Ефективність нового рішення полягає у тому, що частину інформації, необхідної для зміни постачальника, клієнт може підвантажити у заяву-приєднання автоматично після підтвердження у мобільному застосунку Дія. Окрім цього, використання клієнтом даного сервісу скасовує вимогу додавати скан довідки РНОКПП (раніше — ІПН, індивідуальний податковий номер) у заявку.

Таким чином, подача заявки на сайті компанії gas.ua відбувається у кілька кліків, а її обробка триває 10-15 хвилин ― без урахування актуалізації даних на платформі ОГТСУ, що триває в середньому три дні.

Нововведення дає можливість ГК «Нафтогаз України» покращити клієнтський досвід за рахунок мінімізації тривалості подачі та обробки заявок, а також підвищення якості обслуговування.

«Після відкриття ринку газу процедура зміни постачальника в середньому тривала три тижні. Сьогодні — це кілька днів. Ми продовжуємо реалізовувати максимально клієнтоорієнтовані рішення та сучасні зручні сервіси. І співпраця з Дією — це умовна квінтесенція наших зусиль. Кожне партнерство удосконалює взаємодію клієнтів з нашою компанією. Саме тому з моменту відкриття ринку рівень лояльності (NPS) та задоволеності (CSI) клієнтів зростає щомісяця. І ми щиро переконані, що «комуналка» із аутсайдерів клієнтоорієнтованості починає виходити у лідери зручних сервісів та цифровізації», — зазначив директор ГК «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

Нагадаємо, що ГК «Нафтогаз України» є надійним постачальником зі стабільним ресурсом, який обслуговує вже 1,5 млн клієнтів (включно з клієнтами постачальника «останньої надії»), що дорівнює 13% роздрібного ринку. Починаючи з серпня 2020 року, компанія пропонує клієнтам одні з найвигідніших цін на газ серед постачальників. Таку ціну ГК «Нафтогаз України» може собі дозволити завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на оптову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат – постачальник не розбудовує широку мережу офлайнових сервісних центрів, а пропонує зручні сервіси онлайн та залучає для підключення та обслуговування відділення й офіси партнерів у рамках співпраці. Станом на сьогодні компанія вже реалізувала партнерство з Ощадбанком, ПУМБ, ТАСКОМБАНК, Страховою групою «ТАС», а також запустила пілотні регіональні проекти з Укрпоштою та Новою поштою з перспективою масштабування на всю Україну.

Як скористатися Дією під час заповнення заявки?

Перейдіть на офіційний сайт ГК «Нафтогаз України» gas.ua у розділ «Стати нашим клієнтом», оберіть варіант подачі заявки «Сайт» та натисніть «Подати заявку». Серед запропонованих способів заповнення заявки оберіть Дію. Система запропонує вам обрати один із двох документів — ID-картку або РНОКПП (раніше — ІПН, індивідуальний податковий номер). Оберіть саме той документ, який додано та верифіковано у вашому застосунку Дія, та відскануйте запропонований QR-код (якщо ж ви заповнюєте заявку у мобільній версії сайту, просто натисніть на QR-код на екрані). Після цього на вашому смартфоні потрібно підтвердити передачу копій обраного цифрового документу компанії ГК «Нафтогаз України», натиснувши кнопку «Надіслати через Дію». Після підтвердження на екрані з’явиться ваша заявка на приєднання до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» із частково заповненими даними, які будуть підвантажені з додатку Дія. Доповніть деякі поля необхідною інформацією для зміни постачальника. Щоб завершити процес, натисніть «Сформувати файл заявки» та підпишіть її зручним для вас способом — електронним підписом (КЕП) або від руки. 

Довідково

ГК «Нафтогаз України» — частина державної Групи Нафтогаз, один із постачальників на відкритому ринку газу. Із 1 травня 2021 року відповідно до Постанови НКРЕКП усі постачальники автоматично перевели своїх клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року. ГК «Нафтогаз України» встановила одну з найвигідніших цін на газ – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека».

Нагадуємо, клієнти також можуть подати заявку на підключення до ГК «Нафтогаз України»: онлайн – на сайті gas.ua чи Приват24, а також офлайн – у мережі банків Ощадбанк, ПУМБ, ТАС, у відділеннях Страхової групи «ТАС», а також у відділеннях Нової пошти у Полтавській області. Після опрацювання заявки та за умови надання усіх необхідних документів клієнт протягом 3–5 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції на свою електронну адресу. Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Коли перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Більше інформації про підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати в контакт-центрі компанії за телефонами: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні. 

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 9 своїх цифрових документів і 12 послуг. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 червня 2024

Сервіси ГК “Нафтогаз України” стають ще доступнішими

Відтепер послуги ГК «Нафтогаз України» доступні для всіх споживачів в терміналах city24. Це вже четверта термінальна мереж серед платіжних систем та банків України, яка стала партнером ГК "Нафтогаз України".

Новини 25 квітня 2024

9 з 10 клієнтів ГК "Нафтогаз України" задоволені послугами компанії – дослідження

За рік ГК "Нафтогаз України" змогла підвищити рівень задоволеності своїх клієнтів (CSI) та досягла позначки у 88% задоволених споживачів. Про це свідчать результати досліджень, які компанія системно проводить для отримання зворотного зв’язку та покращення власної роботи. 

Новини 23 квітня 2024

Ціна на газ для домогосподарств залишиться незмінною щонайменше ще на рік – Олексій Чернишов

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ).

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного