Жителям Маріуполя потрібно обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

ПОН 08 липня 2021

Із 1 липня ТОВ «Азовгаз» припинило постачати газ своїм клієнтам у Маріуполі. Відтепер мешканці міста та району отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування споживачів, і надалі мають подати заявку та підключитися до нового постачальника.

Із 1 липня 2021 року компанія «Азовгаз», яка постачала газ 154 тисячам побутових клієнтів у Маріуполі, а також в Мангушському та Нікольському районах Донецької області, через невиконання вимог Кодексу газотранспортної системи припинила обслуговувати населення. Відповідно газом цих клієнтів тимчасово забезпечує постачальник «останньої надії» (ПОН). Надалі для безперебійного газопостачання маріупольці мають обрати та підключитися до ринкової компанії.

Ціна для маріупольців у липні як для клієнтів ПОН дорівнює 11,05 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Звертаємо увагу: ПОН – це тимчасове рішення для уникнення перебоїв з газопостачанням. За результатами урядового конкурсу функцію постачальника «останньої надії» тимчасово виконує ГК «Нафтогаз України». Проте клієнти ПОН не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». У порівнянні з підключенням клієнтів до ГК «Нафтогаз України» на комерційних умовах, ціна для клієнтів ПОН є вищою, а сервіси компанії є доступними лише частково. Подавши заявку та заключивши договір з ГК «Нафтогаз України», жителі Маріуполя та прилеглих районів у липні зможуть економити майже 30% на платіжках. Адже компанія запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Тобто економія у липні дорівнюватиме 3,09 грн на одному кубі.

Подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна будь-яким зручним способом:

 • онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24;
 • у центрі оплат та підключень компанії за адресою: м. Маріуполь, проспект Миру, 45;
 • у відділеннях партнерів – Ощадбанк, ПУМБ;
 • у Центрі надання адміністративних послуг міста Маріуполя (пр. Миру, 107).

Для оформлення заявки клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати свій EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Якщо заявка була оформлена правильно, після її опрацювання протягом 3–5 робочих днів клієнт отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від ГК «Нафтогаз України». Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

ГК «Нафтогаз України» є надійним постачальником зі стабільним ресурсом, який обслуговує вже 1,6 млн клієнтів (включно з клієнтами постачальника «останньої надії»), що дорівнює 13% роздрібного ринку. Починаючи з серпня 2020 року, компанія пропонує клієнтам одні з найвигідніших цін на газ серед постачальників. Таку ціну ГК «Нафтогаз України» може собі дозволити завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на оптову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат.

Консультацію щодо зміни постачальника можна отримати у контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

 • +38 066 300 28 88,
 • +38 098 300 28 88,
 • +38 093 300 28 88.
Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 25 квітня 2024

9 з 10 клієнтів ГК "Нафтогаз України" задоволені послугами компанії – дослідження

За рік ГК "Нафтогаз України" змогла підвищити рівень задоволеності своїх клієнтів (CSI) та досягла позначки у 88% задоволених споживачів. Про це свідчать результати досліджень, які компанія системно проводить для отримання зворотного зв’язку та покращення власної роботи. 

Новини 23 квітня 2024

Ціна на газ для домогосподарств залишиться незмінною щонайменше ще на рік – Олексій Чернишов

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ).

Новини 20 лютого 2024

Знайшли невідповідність у ваших даних на ресурсах ГК “Нафтогаз України” – відтепер все можна виправити у 3 кроки

Відтепер змінити прізвище, номер телефона або електронну пошту на ресурсах ГК “Нафтогаз України” можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного