Акції

01 листопада 2022

Повертаємо 100 грн за оплату газу з платіжною системою EasyPay

05 березня 2021

10 000 кубів газу або iPhone 12 за перехід від ПОН до ГК «Нафтогаз України»

Із 05 березня 2021 року до 30 квітня 2021 року (включно) клієнти, які перейдуть від постачальника «останньої надії» до ГК «Нафтогаз України» мають можливість взяти участь в акції та отримати 100 чи 50 кубів газу або сучасний смартфон – iPhone 12.

Брендовані призи кременчанам за перехід від ПОН до ГК «Нафтогаз України» 

Із 20 квітня 2021 року до 31 травня 2021 року клієнти, які перейдуть від ПОН до ГК «Нафтогаз України» як до ринкового постачальника, автоматично стають учасниками акції та отримають брендовані призи від «Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». В акції беруть участь клієнти, які проживають на території міста Кременець та Кременецького району Тернопільської області. 

22 лютого 2021

100 чи 50 кубів газу при переході з ПОН до ГК «Нафтогаз України»­

100 чи 50 бонусних кубів газу для побутових клієнтів, які перейдуть від постачальника «останньої надії» до Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» на тарифний план «Місячний» .

100 кубів газу у подарунок при купівлі котла

Купуйте газовий котел на сайті та у дилерських магазинах компанії "Hot-Well" , приєднуйтесь до ГК «Нафтогаз України» та гарантовано отримуйте 100 кубічних метрів газу у подарунок.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного