Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» вперше імпортувала електроенергію

Новини 20 вересня 2019

20 вересня 2019 р., м. Київ — ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», що входить до Групи Нафтогаз, розпочала імпорт електроенергії з Білорусі та її продаж на українському ринку.

«Група Нафтогаз використовує всі можливості, щоб запропонувати клієнтам енергетичні продукти на найкращих умовах. Зокрема, ми диверсифікуємо закупівлі електроенергії, розпочали її імпорт за довгостроковим контрактом з «Беленерго» - зазначив директор з інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу Андрій Фаворов.

Перші імпортовані обсяги компанія вже реалізувала на ринку «на добу наперед» та на балансуючому ринку.

Нагадаємо, «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» займається постачанням газу та електроенергії (ліцензія згідно з Постановою НКРЕКП №1409 від 13.11.2018 року) на всій території України.

З 1 липня в Україні почав функціонувати новий ринок електричної енергії. За два місяці Україна імпортувала 586 млн кВт∙год електроенергії.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Letter

Viber

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

Telegram

Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного