Нафтогаз в умовах війни максимально полегшує умови постачання газу для своїх клієнтів

Новини 11 березня 2022

Компанія розуміє складнощі, з якими наразі стикаються як побутові споживачі, так і юридичні особи, і всіляко сприяє стабільному безперервному газопостачанню, аби в усіх бюджетних установах, багатоквартирних будинках, релігійних установах, приватних помешканнях та у промислових підприємств були газ, тепло та гаряча вода.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на термін дії воєнного стану в Україні спростила фінансові вимоги до майже 12 тисяч споживачів. Це дозволило близько 500 виробникам тепла та бюджетним організаціям залишитися клієнтами компанії, не зважаючи на заборгованість. Вони продовжують отримувати природний газ на вигідних умовах як відносно ціни, так і термінів оплати.

Компанія призупинила вимогу щодо надання безвідкличної безумовної банківської гарантії при постачанні газу, а також дію механізму договірного списання. Крім того, не застосовуватиметься право на дострокове розірвання в односторонньому порядку договорів про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ.

Щодоби компанія постачає споживачам біля 70 млн куб. м природного газу. "Нафтогаз Трейдинг" також розпочинає постачання газу для опалення приміщень, де розміщують вимушених переселенців.

Водночас компанія звертається до контрагентів з проханням докласти зусиль для вчасних розрахунків за газ. Нагадаємо, що обсяги постачання січня необхідно оплатити до 15 березня. Кошти необхідні для забезпечення безперебійного газопостачання та розрахунків з постачальниками газу, оператором ГТС та іншими підприємствами галузі.

Компанія забезпечує природним газом бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових компаній.

ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка постачає природний газ для 1,8 млн побутових споживачів по всій Україні, також робить усі необхідні кроки задля недопущення гуманітарної та виробничої кризи в регіонах. ГК «Нафтогаз України» не буде застосовувати жодних штрафів, тим паче відключень клієнтів від газопостачання в період війни. Проте після закінчення війни буде необхідно сплатити за об’єми газу, спожиті за цей період.

Якщо особа має статус переселенця, відповідно, фактично не проживає за адресою, за якою укладений договір на газопостачання та не споживає газ, вона має повідомити свого оператора ГРМ про припинення споживання  та зафіксувати показання лічильника на цей момент для уникнення нарахування спожитого об’єму за нормою.

У зв’язку з поширенням неправдивої інформації в регіонах, де йдуть бойові дії і присутні диверсійні групи, про начебто підвищення ціни на газ, компанія наголошує, що не вносила жодних змін у тарифний план «Фіксований», який для побутових споживачів діє до 30 квітня 2022 року. Наразі всі клієнти, як і раніше, за цим тарифним планом отримують газ за ціною 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Водночас ГК «Нафтогаз України» просить своїх клієнтів за можливості сплачувати рахунки, адже завдяки оплаті від населення підтримується сама можливість газопостачання. Окрім того, коли будь-який українець платить за комунальні послуги, частина цих грошей йде на підтримку обороноздатності держави, оскільки ГК “Нафтогаз України” входить до складу державної Групи Нафтогаз.

Нагадуємо, що всі цифрові  сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», як завжди, доступні для клієнтів. Контакт-центр продовжує щодня приймати звернення. За лютий від клієнтів ГПК «Нафтогаз України» надійшло понад 1,2 млн  платежів. Ми щиро вдячні кожному клієнту за відповідальне ставлення до оплати спожитого газу.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 23 липня 2023

Інформуємо про закінчення строку виконання функцій та обов’язків постачальника «останньої надії»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 917-р визначено  постачальником «останньої надії» та протягом останніх трьох років було гарантом газопостачання для споживачів, що залишились без постачальника, інформує про закінчення строку виконання своїх функцій та обов’язків постачальника «останньої надії» з 22.07.2023 року.

Електроенергія 30 червня 2023

Можливість укладення договору постачання електричної енергії споживачу за допомогою інформаційно-комунікаційних систем

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» впроваджено можливість укладення договорів постачання електричної енергії споживачам за допомогою інформаційно-комунікаційних систем (дистанційного порядку взаємодії), в тому числі подання заяви-приєднання, яка підписується з використанням засобів електронної ідентифікації.

Електроенергія 30 червня 2023

Впровадження особистого кабінету споживача електричної енергії

З метою забезпечення можливостей електронної комунікації між постачальником електричної енергії та споживачем, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» повідомляє, що з 01.07.2023 року на офіційному веб-сайті Товариства впроваджується функціонування особистого кабінету споживача електричної енергії.

Закрити

    Закрити

    Letter

    Закрити