ГК «Нафтогаз України» спільно з УКРГАЗБАНК розробили механізм підтримки ринку природного газу та розрахунків

Новини 28 квітня 2022

Укргазбанк розробив та запровадив механізм взаєморозрахунків між операторами газорозподільних систем та ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, на яку наразі покладено спеціальні обов’язки на ринку природного газу. Цей механізм передбачає тристоронні угоди, які дозволять забезпечувати вчасні та оперативні розрахунки між операторами ГРМ із ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” за купівлю-продаж природного газу.

Це рішення є наразі вкрай важливим для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу та виконання вимог Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 222 (із змінами). Розроблений механізм є унікальним для банківської системи й дозволить забезпечити стабільність функціонування ринку природного газу, що під час війни є стратегічним пріоритетом для країни.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 23 липня 2023

Інформуємо про закінчення строку виконання функцій та обов’язків постачальника «останньої надії»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 917-р визначено  постачальником «останньої надії» та протягом останніх трьох років було гарантом газопостачання для споживачів, що залишились без постачальника, інформує про закінчення строку виконання своїх функцій та обов’язків постачальника «останньої надії» з 22.07.2023 року.

Електроенергія 30 червня 2023

Можливість укладення договору постачання електричної енергії споживачу за допомогою інформаційно-комунікаційних систем

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» впроваджено можливість укладення договорів постачання електричної енергії споживачам за допомогою інформаційно-комунікаційних систем (дистанційного порядку взаємодії), в тому числі подання заяви-приєднання, яка підписується з використанням засобів електронної ідентифікації.

Електроенергія 30 червня 2023

Впровадження особистого кабінету споживача електричної енергії

З метою забезпечення можливостей електронної комунікації між постачальником електричної енергії та споживачем, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» повідомляє, що з 01.07.2023 року на офіційному веб-сайті Товариства впроваджується функціонування особистого кабінету споживача електричної енергії.

Закрити

    Закрити

    Letter

    Закрити