ГК «Нафтогаз України» запускає реферальну програму «Запроси друга» для своїх клієнтів

Новини 20 січня 2022

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам взяти участь у реферальній програмі «Запроси друга». Це перша така програма серед компаній, які надають комунальні послуги.

Метою Програми є можливість поділитися клієнтським досвідом з будь-ким, а також розбудова спільноти компанії.

Для того, аби взяти участь у Програмі, активному клієнту (амбасадору) ГК «Нафтогаз України» потрібно виконати наступні дії:

 • увійти в особистий кабінет на сайті https://my.gas.ua;
 • ознайомитися з умовами Правил на сторінці Програми;
 • надіслати отримане унікальне посилання для участі будь-якому потенційному клієнту.

За правилами Програми, новий та чинний клієнти, які виконають усі умови, отримають знижку на природний газ у розмірі 50 гривень (з урахуванням ПДВ). Основні умова – приєднання нового клієнта має відбутись з використанням унікального посилання та споживання ним від 5 м куб газу. Кількість нових клієнтів, яких може привести існуючий учасник за своїм унікальним посиланням, не обмежується.

Детальну консультацію з приводу участі можна отримати в контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

 • (066) 300 2 888;
 • (098) 300 2 888;
 • (093) 300 2 888.

Нагадаємо, що станом на січень 2022 року клієнтами ГК «Нафтогаз України» є 1,8 млн українських домогосподарств.

Довідка

ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує для своїх клієнтів одні з найвигідніших цін на блакитне паливо. Ціна газу в рамках тарифного плану «Фіксований» - одна з найвигідніших серед постачальників.

Правила Програми є пропозицією (офертою) компанії, при акцептуванні якої клієнт погоджується із зазначеними умовами. Реферальна програма не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 червня 2024

Сервіси ГК “Нафтогаз України” стають ще доступнішими

Відтепер послуги ГК «Нафтогаз України» доступні для всіх споживачів в терміналах city24. Це вже четверта термінальна мереж серед платіжних систем та банків України, яка стала партнером ГК "Нафтогаз України".

Новини 25 квітня 2024

9 з 10 клієнтів ГК "Нафтогаз України" задоволені послугами компанії – дослідження

За рік ГК "Нафтогаз України" змогла підвищити рівень задоволеності своїх клієнтів (CSI) та досягла позначки у 88% задоволених споживачів. Про це свідчать результати досліджень, які компанія системно проводить для отримання зворотного зв’язку та покращення власної роботи. 

Новини 23 квітня 2024

Ціна на газ для домогосподарств залишиться незмінною щонайменше ще на рік – Олексій Чернишов

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ).

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного